Trwa ładowanie...

Gwiazdy "Thor: Ragnarok" na czerwonym dywanie. Zobacz zdjęcia z uroczystej premiery

"Thor: Ragnarok" trafi do polskich kin 25 października, tymczasem gwiazdy filmu wzięły udział w premierowym pokazie filmu w Los Angeles. Na czerwonym dywanie można było podziwiać zjawiskową Cate Blanchett, Toma Hiddlestona, Tessę Thompson i oczywiście odtwórcę tytułowej roli – Chrisa Hemswortha.

Share
Gwiazdy "Thor: Ragnarok" na czerwonym dywanie. Zobacz zdjęcia z uroczystej premiery
Źródło: Getty Images
d1nrh75

W trzecim filmie o przygodach mitycznego herosa z Asgardu, który dał się poznać jako jeden z Avengersów, Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do domu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji.

Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers - niesamowitym Hulkiem!

W postać Thora po raz kolejny wcielił się Chris Hemsworth, zaś Tom Hiddlestone powrócił do roli złego brata, Lokiego.

d1nrh75

Nową członkinią obsady stała się oscarowa aktorka Cate Blanchett, która jest znana z pogłębionych psychologicznie ról w filmach o ambicjach artystycznych, a także z kasowych Hollywoodzkich przebojów. Nie miała jednak w dorobku tak spektakularnego i wymagającego fizycznie kina z pogranicza przygody i akcji. Jak jednak przystało na gwiazdę wielkiego formatu – zagrała koncertowo. Z ekranu emanuje seksapilem. Nie sposób nie ulec jej urokowi, mimo że wciela się w Helę – bezkompromisową boginię śmierci.

– Bosko się grało tę postać. Najlepsze czarne charaktery to takie, które i fascynują, i budzą odrazę, ale jakby czujesz, o co im chodzi – twierdzi aktorka, która świetnie odnalazła się w nowej, nietypowej dla siebie roli.

Zresztą przekonamy się o tym sami już 25 października, kiedy "Thor: Ragnarok" trafi do polskich kin.

Cate Blanchett opowiada o pracy przy filmie "Thor Ragnarok":

d1nrh75

Podziel się opinią

Share
d1nrh75
d1nrh75