Trwa ładowanie...
d41uoag

''Gwiezdne wojny: Epizod VII'': Wyciekły kolejne informacje o filmie J.J. Abramsa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Gwiezdne wojny: Epizod VII'': Wyciekły kolejne informacje o filmie J.J. Abramsa
(millenniumfalcon.com)
d41uoag

Kolejny dzień niekończącego się oczekiwania na siódmą część *„Gwiezdnych wojen” przynosi nowe elektryzujące informacje na temat filmu J.J. Abramsa. Tym razem są to grafiki koncepcyjne postaci, plenerów i pojazdów z nadchodzącej produkcji. Uwaga, jeśli nie chcecie psuć sobie przyjemności z nadchodzącego seansu, przerwijcie czytanie w tym miejscu.*

Grafiki zostały zamieszczone na stronie millenniumfalcon.com, zajmującej się publikowaniem wszelkich informacji związanych z „Epizodem VII”. Nie wiadomo, czy to kontrolowany przez studio wyciek, czy samowolka któregoś z pracowników Disneya.

(fot. millenniumfalcon.com)

d41uoag

Na dwóch rysunkach* podpisanych „Grave Robber”* („Hiena cmentarna”) widnieje tajemnicza zakapturzona postać trzymająca w biomechanicznej ręce zniszczony hełm Lorda Vadera. Niektórzy internauci sugerują, że być może to sam Luke Skywalker lub jeden z zapowiadanych przez J.J. Abramsa Sithów Inkwizytorów przez lata pracujących dla Anakina Skywalkera.

(fot. millenniumfalcon.com)

Oprócz tego na stronie pojawiły się grafiki przedstawiające inne postacie – m.in. Knight Trooper i Chewbacca Cybernetic – oraz pojazdy.

d41uoag

* WIĘCEJ TUTAJ:*

W superprodukcji "Star Wars: Episode VII" do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew oraz Kenny Baker. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". Za kamerą staje J.J. Abrams.

"Star Wars: Episode VII" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

(fot. millenniumfalcon.com)

d41uoag

Podziel się opinią

Share

d41uoag

d41uoag