Trwa ładowanie...
de5wvoh

"Gwiezdny pył" premiera zwiastunu, tylko w Wirtualnej Polsce

Share
Michelle Pfeiffer w "Gwiezdnym pyle"
Michelle Pfeiffer w "Gwiezdnym pyle"
de5wvoh

Kochacie niesamowite przygody i zdrowy czarny humor? Wirtualna Polska trafi w Wasz gust. Jako pierwsi w kraju mamy zaszczyt zaprezentować długo oczekiwany zwiastun do niesamowitego filmu fantasy Gwiezdny pył. Produkcja powstała na podstawie powieści laureata World Fantasy Award Neila Gaimana przy zaangażowaniu imponującej obsady aktorskich autorytetów. Nie możecie tego przegapić!

Po raz kolejny sprawdziła się zasada, że do ekranizacji świetnych powieści wybitnych autorów o utalentowanych i lubianych aktorów wcale nie jest trudno. Tak stało się i tym razem. W „Gwiezdnym pyle” główne role grają między innymi Robert De Niro oraz nieobecna od czterech lat na ekranie Michelle Pfeiffer. Ten niesamowity duet wspierają Ian McKellen oraz Peter O’Toole.

W filmie nie zabrakło młodej obsady. Na ekranie zobaczymy urodziwą Siennę Miller, która wkrótce wcieli się w postać nowej dziewczyny Jamesa Bonda oraz Claire Danes, młodszym kojarzącą się z „Terminatorem 3”, a tym nieco starszym z nowatorską wersją „Romea i Juli”, w której zagrała tytułową żeńską bohaterkę u boku Leonardo DiCaprio.

de5wvoh

Zobacz zwiastun. Przekonaj się co jest za murem

Niespodzianką jest również występ Ricky Gervaisa, autora i jednego z głównych aktorów brytyjskiej wersji popularnego serialu „The Office”. Gwiazdor od czasu sukcesu swojego projektu gra na nerwach wszystkim producentom sukcesywnie odrzucając proponowane przez nich role w filmach. Ricky nie szuka taniej sensacji i nie wabią go pieniądze, jego obecność w obsadzie jest więc tyle samo tajemnicza co zachęcająca.

Gwiezdny pył to kolejna powieść Neila Gaimana, laureata World Fantasy Award, znanego w Polsce z „Nigdziebądź” oraz „Dobrego omena”, którą „popełnił” wspólnie z Terrym Pratchettem.

Akcja filmu rozpoczyna się w wiosce Mur, gdzie życie toczy się od lat w ten sam sposób. Mur graniczy z Krainą Czarów, do której mieszkańcy osady mogą się przedostać tylko przez otwór w murze podczas odbywającego się raz na 9 lat Jarmarku.

Tristran Thorn (Charlie Cox) obiecuje swej narzeczonej gwiazdkę z nieba. Jednak, by ją zdobyć musi udać się do Krainy Czarów, tajemniczej krainy elfów, wróżek i gobinów, z której nikt jeszcze nie powrócił.

Gwiezdny pył w kinach od 12 października.

de5wvoh

Podziel się opinią

Share
de5wvoh
de5wvoh