Trwa ładowanie...

''Hans Kloss - stawka większa niż śmierć'': Adamczyk będzie Brunnerem!

Zdjęcia do filmu "Kloss - stawka większa niż śmierć" ruszyły już w czerwcu. Ale dopiero teraz dowiadujemy się, kto wcieli się w niezwykle istotną rolę młodego Hermanna Brunnera.

Share
''Hans Kloss - stawka większa niż śmierć'': Adamczyk będzie Brunnerem!Źródło: Teodor Klepczyński / newspix.pl
d3r2ojw

A będzie to Piotr Adamczyk (39 l.)!

Film jest kontynuacją kultowego serialu „Stawka większa niż życie”. Zobaczymy tam żyjących w obecnych czasach Hansa Klossa i Brunnera, w których wcielą się odtwórcy oryginalnych ról, czyli Stanisław Mikulski (28 l.) oraz Emil Karewicz (88 l.).

Natomiast bohaterów z czasów młodości zgrają właśnie Adamczyk oraz Tomasz Kot (34 l.). Jeszcze nie wiadomo, kiedy film trafi do kin.

d3r2ojw

Film Patryka Vegi, będzie nowoczesnym szpiegowskim filmem wojennym. Ma przypominać kombinację "Szeregowca Ryana" i "Jamesa Bonda".

Vega wspomina, że wyreżyserowany przez Andrzeja Konica i Janusza Morgensterna serial telewizyjny "Stawka większa niż życie" (1967-68) uwielbiał oglądać jako dziecko. "Warto przypomnieć, że scenarzyści 'Stawki...', Andrzej Szypulski i Zbigniew Safjan, napisali ten scenariusz zainspirowani pierwszym filmem o Bondzie, 'Doktorem No' z 1962 r." - powiedział.

"Hans Kloss jest najbardziej rewelacyjnym przypadkiem bohatera masowej wyobraźni - jak w zachodniej kulturze agent 007 James Bond, Superman czy Batman" - podkreśla Vega.

d3r2ojw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r2ojw
d3r2ojw