Trwa ładowanie...

"Haunt". Zwiastun przerażającego horroru od twórców "Cichego miejsca"

"Haunt" to horror, którego scenariusz stworzyli twórcy "Cichego miejsca". Tym razem przeniosą nas do nawiedzonego domu. Zobacz pierwszy zwiastun "Haunt".

"Haunt". Zwiastun przerażającego horroru od twórców "Cichego miejsca"Źródło: Youtube.com
d4hgnix
d4hgnix

Scenariusz do "Haunt" napisali Scott Beck i Bryan Woods. Duet, który razem z Johnem Karsinskim stoi za sukcesem "Cichego miejsca". Ten film grozy z 2018 r. pobił wszystkie rekordy oglądalności, a krytycy są przekonani, że przejdzie on do historii kina. Czy "Haunt" zbierze równie dobre recenzje?

"Haunt" – zwiastun

W zwiastunie "Haunt" nie przypomina swojego "milczącego" poprzednika. Twórcy tego mrożącego krew w żyłach horroru wyraźnie odchodzą od swojej wcześniejszej produkcji. Widać, że "Haunt" gatunkowo zbliży się do filmów gore. Tę tezę zdaje się potwierdzać również wybór producenta "Haunt". Jest nim Eli Roth, który wyreżyserował takie filmy jak: "Śmiertelna gorączka", "Hostel" oraz "Hostel 2".

Pierwszy zwiastun "Haunt" raczy nas obrazkami, które wbiją w fotel nawet najtwardszego fana filmów grozy. A wszystko to przy akompaniamencie dziecięcej kołysanki.

Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Haunt":

"Haunt" – fabuła

Fabuła filmu "Haunt" opowiada historię grupy przyjaciół, którzy w noc Halloween udają się do domu strachów. Atrakcja jest reklamowana jako "ekstremalnie nawiedzony dom". Wszystko zmienia się, kiedy potwory, który miały wzbudzać lęk młodych ludzi uczestniczących w zabawie, okazują się prawdziwe. Rozpoczyna się gra o własne życie i nikt nie jest bezpieczny.

d4hgnix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hgnix