Trwa ładowanie...
d2pwmc1

Imagine Dragons nagrali piosenke do Transformersów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imagine Dragons nagrali piosenke do Transformersów
d2pwmc1

Reżyser Michael Bay, kompozytor Steve Jablonsky oraz wytwórnia Paramount Pictures współpracują z nagrodzonym Grammy zespołem Imagine Dragons, którego oryginalny utwór będzie można usłyszeć w jednym z najbardziej oczekiwanych filmów lata *"Transformers: Wiek Zagłady”.*

Po obejrzeniu pierwszych materiałów, Imagine Dragonsnapisali oryginalną piosenkę zatytułowaną "Battle Cry", którą reżyser wykorzystał w krytycznych momentach filmu. Dodatkowo zespół wniósł swój twórczy wkład w proces tworzenia ścieżki muzycznej przez kompozytora Steve Jablonsky’ego. W całym tym procesie towarzyszył twórcom Hans Zimmer.

Imagine Dragons wykona swój najnowszy utwór na żywo podczas światowej premiery filmu, która odbędzie się 19 czerwca w Hong Kongu. Hong Kong był także jedną z lokacji, w których film był realizowany.

d2pwmc1

Zespół Imagine Dragons zadebiutował w 2013 roku albumem Night Visions (KIDinaKORNER/ Interscope Records), który zajął 2 miejsce na liście Billboard Top 200 i był najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem nowego zespołu rockowego w ciągu ostatnich sześciu lat. Na świecie sprzedano ponad 4 miliony płyt, natomiast single ‘It’s Time’ i ‘Radioactive’ sprzedały się w ilości 10 milionów.

„Transformers: Wiek Zagłady” jest już czwartym filmem wyreżyserowanym przez Michaela Baya z odnoszącej olbrzymie sukcesy kasowe serii. W filmie występują Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Li Bingbing , Kelsey Grammer, Sophia Myles, T. J. Miller, Nicola Peltz, Jack Reynor i Titus Welliver, a jego akcja rozpoczyna się po bitwie, która ocaliła świat, pozostawiając miasto w ruinie. Kiedy ludzkość usiłuje stanąć na nogi i ujawnia się pewna grupa usiłująca przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi, Optimus Prime (głos - Peter Cullen) i Autoboty powstają, aby zmierzyć się z najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy, która opanuje cały świat.

Produkcja - Don Murphy & Tom DeSanto, Lorenzo Di Bonaventura oraz Ian Bryce. W oparciu o figurki akcji Transformers™ firmy Hasbro. Reżyseria - Michael Bay.

„Transformers: Wiek Zagłady” w kinach od 27 czerwca 2014.

d2pwmc1

Podziel się opinią

Share

d2pwmc1

d2pwmc1