Trwa ładowanie...
d27hhxg

Imagine Dragons nagrali piosenke do Transformersów

Share
Imagine Dragons nagrali piosenke do Transformersów
d27hhxg

Reżyser Michael Bay, kompozytor Steve Jablonsky oraz wytwórnia Paramount Pictures współpracują z nagrodzonym Grammy zespołem Imagine Dragons, którego oryginalny utwór będzie można usłyszeć w jednym z najbardziej oczekiwanych filmów lata *"Transformers: Wiek Zagłady”.*

Po obejrzeniu pierwszych materiałów, Imagine Dragonsnapisali oryginalną piosenkę zatytułowaną "Battle Cry", którą reżyser wykorzystał w krytycznych momentach filmu. Dodatkowo zespół wniósł swój twórczy wkład w proces tworzenia ścieżki muzycznej przez kompozytora Steve Jablonsky’ego. W całym tym procesie towarzyszył twórcom Hans Zimmer.

Imagine Dragons wykona swój najnowszy utwór na żywo podczas światowej premiery filmu, która odbędzie się 19 czerwca w Hong Kongu. Hong Kong był także jedną z lokacji, w których film był realizowany.

d27hhxg

Zespół Imagine Dragons zadebiutował w 2013 roku albumem Night Visions (KIDinaKORNER/ Interscope Records), który zajął 2 miejsce na liście Billboard Top 200 i był najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem nowego zespołu rockowego w ciągu ostatnich sześciu lat. Na świecie sprzedano ponad 4 miliony płyt, natomiast single ‘It’s Time’ i ‘Radioactive’ sprzedały się w ilości 10 milionów.

„Transformers: Wiek Zagłady” jest już czwartym filmem wyreżyserowanym przez Michaela Baya z odnoszącej olbrzymie sukcesy kasowe serii. W filmie występują Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Li Bingbing , Kelsey Grammer, Sophia Myles, T. J. Miller, Nicola Peltz, Jack Reynor i Titus Welliver, a jego akcja rozpoczyna się po bitwie, która ocaliła świat, pozostawiając miasto w ruinie. Kiedy ludzkość usiłuje stanąć na nogi i ujawnia się pewna grupa usiłująca przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi, Optimus Prime (głos - Peter Cullen) i Autoboty powstają, aby zmierzyć się z najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy, która opanuje cały świat.

Produkcja - Don Murphy & Tom DeSanto, Lorenzo Di Bonaventura oraz Ian Bryce. W oparciu o figurki akcji Transformers™ firmy Hasbro. Reżyseria - Michael Bay.

„Transformers: Wiek Zagłady” w kinach od 27 czerwca 2014.

d27hhxg

Podziel się opinią

Share
d27hhxg
d27hhxg