Trwa ładowanie...

''Jak się pozbyć cellulitu'' - pierwsze zdjęcia

Share
''Jak się pozbyć cellulitu'' - pierwsze zdjęcia
Źródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d1x5c6a

"Jak się pozbyć cellulitu" – tej niełatwej sztuki będzie nas uczył Andrzej Saramonowicz w swoim nowy filmie. Twórca współodpowiedzialny za sukces takich przebojów jak "Testosteron" i "Lejdis" nakręcił swój nowy film we współpracy z Warner Bros. Przekonajcie się co czeka Was w lutym 2011 roku, kiedy komedia trafi na ekrany film – przedstawiamy pierwsze zdjęcia z produkcji.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIAKLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

Jak się pozbyć cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak)
i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

d1x5c6a

Kto jest kim?

Kornelia Matejko (Magdalena Boczarska)
Piękna, zmysłowa, inteligentna, skryta. Kobieta-kot, kobieta-wąż, kobieta-kameleon. Udaje masażystkę, w rzeczywistości jest chemiczką. Wie, co zrobić, by mężczyzna przestał płakać, potrafi użyć banana w sposób niezgodny z instrukcją obsługi i zna sekret, jak się pozbyć cellulitu. W dodatku na zawsze…

Ewa Silberberg (Dominika Kluźniak)
Energetyczna, kreatywna, przedsiębiorcza. Żywe srebro. Wszędzie jej pełno, na wszystko ma odpowiedź, nie cofa się przed żadnym wyzwaniem. Z wykształcenia jest historykiem sztuki. Organizuje największą w Polsce wystawę narzędzi tortur, na którą usiłuje ściągnąć krzesło elektryczne z więzienia Sing-Sing. Ma kompleks, że nie jest dobrą matką. Mąż Jakub jest jednak dla niej niezwykle wyrozumiały – po prostu kocha ją do szaleństwa.

Maja Minorska (Maja Hirsch)
Pogodynka z popularnej stacji telewizyjnej, która nienawidzi być celebrytką. Praca ją śmiertelnie nudzi: „Ile razy w życiu można pokazywać, gdzie leży Wrocław?”. Chcąc wyplątać się z toksycznego związku z Krystianem Parzyszkiem (właścicielem fabryki przetwórstwa mięsnego, żony i trójki dzieci) uwikła się w przygodę, przy której romans z producentem kiełbas to kaszka z mleczkiem…

Maciej Zgirski (Tomasz Kot)
Adwokat, który z powodzeniem mógłby zostać umieszczony w Sèvres jako wzorzec prawnika. Przystojny, pięknie ubrany, wszechstronnie wykształcony, miły. Przyjaciel Ewy i Jakuba Silberbergów, mający doskonały kontakt z ich maleńkim synkiem. Mógłby być mężczyzną doskonałym, gdyby nie nadmierna skłonność do trójkątów…

d1x5c6a

Krystian Parzyszek (Wojciech Mecwaldowski)
Właściciel zakładów przetwórstwa mięsnego „Parzyszek”. Choleryk ze skłonnością do niekontrolowanych wybuchów zazdrości. Nie boi się nikogo oprócz własnej żony. Od dwóch lat jest kochankiem Mai Minorskiej. Nie dopuszcza do siebie myśli, że Maja już go nie chce. Ma pistolet.

Jerzy/Jerry (Cezary Kosiński)
Doktor Jekyll i Mister Hyde. Łączy w sobie dwie osobowości, choć zupełnie nie jest tego świadom. Oficjalnie funkcjonuje jako właściciel fabryki biopaliw. Wiele wskazuje jednak na to, iż owa fabryka ma – rozumiane zarówno metaforycznie jak i dosłownie – drugie dno…

Jakub Silberberg (Rafał Rutkowski)
Biznesmen kursujący między Warszawą, Antwerpią i Tel Awiwem. Mąż Ewy. Uosobienie spokoju. Z anielską cierpliwością znosi wszystkie szaleństwa żony i jej przyjaciółek. W odpowiednim momencie wkroczy jednak do akcji, zapobiegając poważnemu nieszczęściu.

d1x5c6a

Podziel się opinią

Share
d1x5c6a
d1x5c6a