Trwa ładowanie...
d2saum0

James Franco zatrudnia Nata Wolffa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Franco zatrudnia Nata Wolffa
d2saum0

Nat Wolff zagra główną rolę w nowym reżyserskim projekcie Jamesa Franco "In Dubious Battle".

Film będzie adaptacją powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"). Książka napisana w 1936 roku odwołuje się do strajku wędrownych pracowników sezonowych w kalifornijskich sadach. Buntują się oni przeciwko wyzyskującym ich sadownikom, a ich eskalująca złość wkrótce wymyka się spod kontroli i przeistacza w niebezpieczny fanatyzm. Ta powieść o niepokojach społecznych, jest jednocześnie historią młodego człowieka, Jima Nolana, który poszukując celu w życiu, odnajduje powołanie w roli przywódcy robotników.

Nat Wolff zagra główną rolę.

d2saum0

Do udziału w filmie stający za kamerą James Franco zaprosił już wcześniej Selenę Gomez, Vincenta D'Onofrio, Roberta Duvalla, Eda Harrisa, Bryana Cranstona i Danny'ego McBride'a. Hollywoodzki gwiazdor nie tylko wyreżyseruje dzieło, ale również w nim wystąpi.

Auotrem scenariusza jest Matt Rager, który z Franco wcześniej pracował przy adaptacjach powieści Williama Faulknera "Kiedy umieram" oraz "Wściekłość i wrzask".

Dla Wolffa będzie to kolejna okazja do pracy z Franco. Wcześniej aktorzy spotkali się na planie filmu "Palo Alto", który w 2013 roku wyreżyserowała Gia Coppola na podstawie opowiadań Franco.

d2saum0

Podziel się opinią

Share

d2saum0

d2saum0