Trwa ładowanie...
d3alvof

Jest drugi zwiastun "Kobiet mafii"! Zachęca do pójścia do kina?

Premiera nowego filmu Patryka Vegi tuż, tuż. "Kobiety mafii" to opowieść o kryminalnym świecie, widzianym oczami płci pięknej. Oczywiście nie zabraknie aktorek, które już wcześniej pojawiały się w produkcjach reżysera.
Share
Katarzyna Warnke i Agnieszka Dygant
Katarzyna Warnke i Agnieszka DygantŹródło: Facebook.com
d3alvof

Pierwszy zwiastun filmu pojawił się już jakiś czas temu w mediach społecznościowych. Teraz Patryk Vega zaprezentował oficjalne wideo od dystrybutora. Kilkuminutowy filmik ma zachęcić widza do tego, aby kupił bilet i poszedł do kina. Fani reżysera z pewnością to uczynią, ponieważ narracja w filmie jest typowa dla Vegi. Dużo wulgaryzmów, silne postacie kobiece, dynamiczna akcja.

Na ekranie nie zabraknie znanych twarzy, które pojawiały się w poprzednich produkcjach Patryka Vegi, czyli m.in. Agnieszka Dygant czy Katarzyna Warnke. W tytułowe "Kobiety mafii" wcieliły się też Aleksandra Popławska i Olga Bołądź. Teraz do obsady dołączyła też młodziutka Julia Wieniawa, która z pewnością zwraca uwagę. Do tej pory widzowie znali ją z ról grzecznych i ułożonych nastolatek. Vega natomiast obsadził ją w roli zbuntowanej dziewczyny, która ma problemy z narkotykami.

W zwiastunie na pierwszy plan wybijają się też postacie męskie, grane przez Piotra Stramowskiego, Janusza Chabiora i Bogusława Lindę. Bez wątpienia na widzów czeka dużo emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

d3alvof

Czy zwiastun opublikowany w sieci zachęca was do wybrania się na film?

ZOBACZ TAKŻE: Warnke o swojej bohaterce w "Kobietach mafii": Kociak z pazurkami!

d3alvof

Podziel się opinią

Share
d3alvof
d3alvof