Trwa ładowanie...

Joel Edgerton zamiast Toma Hardy'ego

Joel Edgerton zamiast Toma Hardy'ego
d3pg1wj
d3pg1wj

*Joel Edgerton zastąpi Toma Hardy'ego w obsadzie filmu "Black Mass".*

Przypomnijmy, że projekt oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Głównym bohaterem obrazu będzie gangster z Bostonu, James "Whitey" Bulger (w tej roli Johnny Depp). Stał on na czele gangu Winter Hill, zajmującego się szeroko zakrojoną działalnością, od sprzedaży narkotyków po dostarczanie broni dla IRA. Do rozwoju kariery przestępcy przyczynił się agent John Connolly, przyjaciel z dzieciństwa i członek FBI. Tajemnicze zniknięcie Bulgera wywołało przed laty poważny skandal.

Pierwotnie w roli Connolly'ego miał wystąpić... Joel Edgerton, jednak w międzyczasie w ekipie twórców doszło do licznych przetasowań, co doprowadziło także do zmian w obsadzie. Zastąpi go Tom Hardy, który również już nie jest w obsadzie. Na jego miejsce powrócił Edgerton.

Za kamerą projektu stanie Scott Cooper (który zastąpił Barry'ego Levinsona). Za scenariusz odpowiadają Mark Mallouk i Jez Butterworth. Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu i będą realizowane w Bostonie. Premierę wyznaczono na październik 2015 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures.

Edgerton ostatnio zagrał w filmie "Jane Got a Gun".

d3pg1wj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pg1wj