Trwa ładowanie...

John Rhys-Davies, czyli krasnolud Gimli z Władcy Pierścieni kolejną gwiazdą Warsaw Comic Conu

Walijski aktor John Rhys-Davies, zapamiętany z ról krasnoluda Gimliego we Władcy Pierścieni oraz Sallaha w filmie „Indiana Jones i ostatnia krucjata” będzie kolejnym gościem 4. edycji największego w Polsce festiwalu popkultury – Warsaw Comic Conu. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 października w Ptak Warsaw Expo. Kto jeszcze odwiedzi Polskę? Znamy pierwsze nazwiska.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

John Rhys-Davies, czyli krasnolud Gimli z Władcy Pierścieni kolejną gwiazdą Warsaw Comic Conu
Źródło: East News, Fot: Album Online
d17x48n

John Rhys-Davies ma na swoim koncie ponad 250 ról telewizyjnych i filmowych. Fanom fantastyki znany jest jednak przede wszystkim jako rudobrody krasnolud Gimli – członek Drużyny Pierścienia i ważny bohater obsypanej Oscarami serii filmów „Władca Pierścieni” w reżyserii Petera Jacksona. Sam aktor z pewnością również dobrze wspomina tę rolę. Przyniosła mu bowiem nie tylko międzynarodową popularność, ale i nagrodę Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych. Już w październiku John przyjedzie do Warszawy, żeby spotkać się z polskimi miłośnikami świata Śródziemia. Aktor pojawi się na scenie głównej wydarzenia i weźmie udział w sesji Q&A. Będzie również pozować do pamiątkowych zdjęć z fanami, a także rozdawać autografy.

Oprócz Johna w imprezie udział weźmie kilkanaście innych międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Wcześniej potwierdzono już przyjazd Andrew Scotta, brytyjskiego aktora znanego choćby z ról w serialu BBC „Sherlock” (Jim Moriarty), filmu z serii O Jamesie Bondzie „Spectre” (Max Denbigh) oraz filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” (Addison Bennett) oraz Cary Buono – amerykańskiej aktorki z obsady hitu Netflixa „Stranger Things”. Cara wciela się w postać matki Mike’a. Wiadomo już, że na Warsaw Comic Con pojawią się również gwiazdy takich produkcji, jak: Gra o tron, Star Wars, Gotham, Teen Wolf, Pamiętniki wampirów, The 100 oraz Harry'ego Pottera. W poprzedniej edycji wzięło udział 16 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali, które zjechały do Warszawy z całego świata - z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Kanady, USA, a nawet... Australii.

Oprócz spotkań z aktorami w programie wydarzenia znajdą się także spotkania, panele i warsztaty z autorami książek i komiksów oraz twórcami popkultury, a także strefy tematyczne filmów i seriali, konkursy cosplay, turnieje gier planszowych, koncerty i wystawy.

d17x48n

4.Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 26-28 października 2018 w Ptak Warsaw Expo na przedmieściach Warszawy.

Szczegóły na stronie www.warsawcomiccon.pl i Facebooku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17x48n

Podziel się opinią

Share
d17x48n
d17x48n