Trwa ładowanie...
d230d80

Jonathan Rhys Meyers i Ron Perlman u Rolanda Emmerlicha

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jonathan Rhys Meyers i Ron Perlman u Rolanda Emmerlicha
d230d80

Jonathan Rhys Meyers, Ron Perlman i Joey King dołączyli do obsady nowego filmu Rolanda Emmericha "Stonewall", do którego właśnie ruszyły zdjęcia.

Film opowie o niechlubnym nalocie policji na popularny wśród gejów i transseksualistów Stonewall Inn w Greenwich Village, do którego doszło w 1969 roku. Wydarzenie to wywołało zamieszki przeciwko dyskryminacji mniejszości seksualnych, które z kolei stały się zaczątkiem walki o prawa LGBT.

Głównym bohaterem "Stonewall" będzie młody mężczyzna, który pod wpływem tragicznych wydarzeń doświadcza politycznego przebudzenia. W rolę tę ma się wcielić znany z "Czasu wojny" i "Drogi do zapomnienia" Jeremy Irvine.

d230d80

Teraz do obsady dołączyli Jonathan Rhys Meyers (serial "Drakula"), Joey King ("Świat w płomieniach") i Ron Perlman ("Hellboy"). Oprócz nich na ekranie pojawią się Jonny Beauchamp, Caleb Landry Jones oraz Karl Glusman, Vlademir Alexis i Alexandre Nachi.

Scenariusz "Stonewall" wyszedł spod pióra Jona Robina Baitza. Za produkcję odpowiadają Michael Fossat, Marc Frydman, Roland Emmerich i Carsten Lorenz.

d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80