Trwa ładowanie...
d46zeym

Już wiadomo, co go tak rozbawiło! Ryan Gosling tłumaczy się z oscarowego zdjęcia

Pamiętacie wymowne zdjęcie Ryana Goslinga z niedawnej gali rozdania Oscarów, które lotem błyskawicy obiegło socialmedia? W końcu wiadomo, co tak rozbawiło aktora. 36-letni gwiazdor opowiedział o tym w rozmowie z „Entertainment Tonight”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Gosling podczas zamieszania na gali Oscarów 2017
Ryan Gosling podczas zamieszania na gali Oscarów 2017 (Twitter)
d46zeym

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród Akademii Filmowej doszło do wielkiej wpadki. Warren Beatty źle wyczytał laureatów głównego wyróżnienia za najlepszy film. Zamiast "Moonlight", który został nagrodzony, zwycięzcą ogłoszono "La La Land". Gdy pomyłka wyszła na jaw, większość zgromadzonych był zmieszana i zaszokowana. Poza Ryanem Goslingiem, który nie krył rozbawienia. W końcu gwiazdor wytłumaczył się ze swego zachowania.

- Zauważyłem, że ludzie zaczęli panikować - tłumaczył w „Entertainment Tonight”. *- Myślałem, że komuś coś się stało. Że to jakiś problem medyczny i miałem już najgorsze myśli w głowie. Wtedy okazało się, że "tylko" pomylono filmy i "Moonlight" zwyciężył. Tak mi ulżyło, że zacząłem się śmiać. *

Aktor dodał, że był bardzo zadowolony z faktu, że "Moonlight" zgarnął najważniejszą nagrodę.

d46zeym

- To przełamujący bariery film, który zrobiono za milion dolarów *- przyznał. - To wielkie osiągnięcie. Jestem szczęśliwy, że ich doceniono. *

Ryan Gosling zagrał ostatnio w "Song To Song" Terrence'a Malicka, a także w sequelu "Łowcy androidów", "Blade Runner 2049", którego premiera planowana jest na jesień 2017 roku.

d46zeym

Podziel się opinią

Share

d46zeym

d46zeym