Trwa ładowanie...
d3avlu5
Aktualności

Kasia Skrzynecka strasznie schudła i pręży się w supermarkecie

I jak tu robić spokojnie zakupy? Kobiecości i seksapilu Katarzynie Skrzyneckiej (39 l.) może pozazdrościć niejedna kobieta. Jak ona potrafi umiejętnie eksponować swoje atrybuty! I na scenie, i w supermarkecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Skrzynecka
Kasia Skrzynecka (starnews.pl)
d3avlu5

Gdy pani Kasia zjawiła się w jednym z warszawskich centrów handlowych, wielu mężczyzn wstrzymało oddech. Kusa sukienka ledwo zakrywała uda artystki, a seksowne kozaki dodawały jej pikanterii. Podczas gdy obserwującym ją panom rosło ciśnienie, aktorka niewinnie oglądała sklepowe półki i rozmawiała z ekspedientkami.

Ale najlepsze dopiero miało nadejść. Kiedy stała już przy kasie, Skrzynecka mocno się pochyliła. Na widok wyprężonej pupy Kasi na twarzy panów pojawiły się rozmarzone uśmiechy. Oczywiście wszyscy zdawali sobie sprawę, że nie dla psa kiełbasa. Wdzięki gospodyni "Tańca z gwiazdami" należą wszak tylko do jej męża, Marcina Łopuckiego (35 l.).

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

<a href="http://www.efakt.pl/Andrzej-Lapicki-Urodziny-na-scenie-Wideo,artykuly,56971,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Andrzej Łapicki. Urodziny na scenie. Wideo

d3avlu5

Podziel się opinią

Share

d3avlu5

d3avlu5