Trwa ładowanie...

Katarzyna Figura nagle zrezygnowała z roli. "Pozostał niesmak"

Aktorka miała zagrać główną rolę w spektaklu "Seksmisja" w Teatrze Miejskim w Lesznie. Okazuje się, że zastąpi ją inna gwiazda.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katarzyna Figura nagle zrezygnowała z roli. "Pozostał niesmak"Źródło: East News
d8gsa5n
d8gsa5n

To miał być wielki powrót na deski teatralne. Teatr Miejski w Lesznie kilka miesięcy starał się o zgodę na wystawienie sztuki "Seksmisja" na podstawie filmu Juliusza Machulskiego. Ogłoszono już nawet, że główną rolę zagra Katarzyna Figura, a bilety na premierowe spektakle rozeszły się jak świeże bułeczki.

Jak udało nam się dowiedzieć, wszyscy, którzy kupili bilety na spektakl nie zobaczą na scenie znanej aktorki.

- Pani Kasia zrezygnowała w ostatniej chwili z roli, co znacznie utrudniło pracę całej ekipy. Pozostał pewien niesmak. Wszyscy cieszyli się na współpracę z nią - zdradza WP Teleshow nasze źródło.

Dyrekcja teatru niemal natychmiast zaczęła szukać zastępstwa. Według naszych informacji Katarzynę Figurę zastąpi Dorota Stalińska, która w filmowej "Seksmisji" wcielała się w rolę reporterki TV.

d8gsa5n

Skontaktowaliśmy się z Teatrem Miejskim w Lesznie, ale nikt z pracowników nie chciał skomentować tych doniesień.

W spektaklu "Seksmisja" oprócz Doroty Stalińskiej zobaczymy też młodych aktorów. Tytułowe męskie role Alberta i Maksa zagrają Piotr Wątroba i Bartosz Mikulak, a ich finałowe partnerki – Lamię i Emmę – Angelika Kujawiak i Weronika Asińska.

- Chcę, aby sceniczna wersja ,,Seksmisji” była przedstawieniem zachowującym wszystko to, co najważniejsze w scenariuszu filmowym Juliusza Machulskiego, ale w wykonaniu młodych aktorów – mówiła reżyserka, Joanna Drozda.

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Stuhr o "Seksmisji"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8gsa5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8gsa5n