Trwa ładowanie...
''Kedi - sekretne życie kotów'': film o kotach, który podbił świat. Tylko u nas polski zwiastun [WIDEO]

''Kedi - sekretne życie kotów'': film o kotach, który podbił świat. Tylko u nas polski zwiastun [WIDEO]

"Kedi - sekretne życie kotów" to fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który podbił już serca publiczności na całym świecie. Zobaczcie zwiastun tego niezwykłego filmu.
Share
d44esvj

Świat oszalał na punkcie kotów. A na punkcie dokumentu "Kedi - sekretne życie kotów" w reżyserii Ceydy Torun oszaleli krytycy. Film zebrał aż 98 proc. pozytywnych recenzji w popularnym serwisie Rotten Tomatoes i stał się niekwestionowanym przebojem w USA. To trzeci najlepiej zarabiający nieanglojęzyczny dokument wszech czasów tamtejszych kinach.

Czy filmowa opowieść o stambulskich kotach podbije również polskie kina? Wszystko na to wskazuje, ponieważ sale podczas pokazów przedpremierowych pękają w szwach, a oficjalna premiera dopiero 28 lipca.

d44esvj

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości.
Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu. Ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po Stambule. Oglądamy z bliska ich codzienne przygody i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie!

"Kedi – sekretne życie kotów" od 28 lipca w kinach! Informacje o pokazach przedpremierowych na: www.kedi.pl

d44esvj

Podziel się opinią

Share
d44esvj
d44esvj