WP

Keira Knightley skończyła z rozbieraniem na ekranie. Ma ważny powód

Keira Knightley jest zadowolona ze swojego ciała, ale uważa, że nie musi już go pokazywać. W kolejnych filmach z odważnymi scenami zastąpi ją dublerka, którą sama wybierze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keira Knightley skończyła z rozbieranymi scenami
Keira Knightley skończyła z rozbieranymi scenami (Getty Images)
WP

Aktorka dwukrotnie nominowana do Oscara przed laty nie miała problemu z występowaniem topless. Swoje wdzięki prezentowała w "Księżnej" (zdjęcia poniżej) czy "Granicach namiętności", ale dla Knightley to odległa przeszłość, do której nie zamierza wracać. Jak podaje "Daily Mail", aktorka skończyła z rozbieraniem się przed kamerą, o czym świadczy zapis w jej kontrakcie.

Główny powód – Knightley jest teraz 33-letnią mamą 4-letniej córki. We wspomnianych filmach rozbierała się 11 lat temu, kiedy była na zupełnie innym etapie życiowym i zawodowym. Teraz uznała, że już nie musi tego robić, by spełniać się jako aktorka.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Nie oznacza to, że jej bohaterki nie będą się rozbierać. Knightley skorzysta jednak w takiej sytuacji z dublerki, którą sama wybierze.

- To ciekawy proces selekcji. Myślisz sobie: "Ona jest trochę taka, jak ty, ale lepsza. Ma cudowne ciało, więc może to zrobić". Później sama decyduję o ostatecznym montażu sceny – tłumaczyła Knightley.

Zobacz także: Plastry, skarpetki i dublerki. Filmowy seks to żadna przyjemność

- Kiedyś czułam się bardziej komfortowo w rozbieranych scenach niż teraz. Mam dziecko, jestem po trzydziestce. Jestem bardzo zadowolona z mojego ciała, ale nie czuję, bym musiała to jeszcze robić – tłumaczyła aktorka.

WP

Knightley dodała, że choć w przeszłości chętnie występowała w gorących scenach, to nigdy nie czuła, by przekroczyła granicę dobrego smaku.

Keira Knightley występowała w ostatnich latach w filmach "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Colette" czy "Dziadek do orzechów i cztery królestwa". Najnowszy film z jej udziałem, " Misbehaviour", wejdzie do kin w 2020 r.

Obejrzyj: Majstrak broni rozbieranych sesji: "Mamy dostęp do pornografii, a ludzi szokuje naga dziewczyna!"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP