Trwa ładowanie...
Megafon.pl
james bond
Jakub Zagalski
15-03-2018 18:55

Kolejny film o Jamesie Bondzie znalazł reżysera. Nazywa się Boyle, Danny Boyle

Zdobywca Oscara za wyreżyserowanie "Slumdoga, milionera z ulicy" pojawi się na liście płac 25. filmu o agencie 007. Premiera jest zaplanowana na 2019 r.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kolejny film o Jamesie Bondzie znalazł reżysera. Nazywa się Boyle, Danny BoyleŹródło: Getty Images
d2o7nfv
d2o7nfv

Po tym, jak Christopher Nolan poinformował, iż nie nakręci następnego obrazu o 007, na liście potencjalnych reżyserów pojawiło się nazwisko Danny'ego Boyle'a. Informację potwierdził sam zainteresowany, który kilka lat temu nakręcił bondowską krótkometrażówkę na ceremonię otwarcia Olimpiady w Londynie.

- Mamy pomysł na to, jak ma wyglądać nowy Bond - powiedział Danny Boyle. - John Hodge pisze w tej chwili scenariusz. To oczywiste, że w tym momencie nie zdradzę żadnych szczegółow.

W 25. filmie o Szpiegu jej Królewskiej Mości wystąpi - podobno po raz ostatni - Daniel Craig. Nadchodzące dzieło roboczo zatytułowano "Shatterhand". Udział potwierdzili także Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

d2o7nfv

Danny Boyle to brytyjski reżyser takich filmów jak "127 godzin", "28 dni później", "Płytki grób", "Steve Jobs", "Trainspotting" czy "Slumdog, milioner z ulicy". Ostatnio pracował przy "T2: Trainspotting" oraz serialu "Trust", który pojawi się w HBO pod koniec marca.

Obejrzyj: Pazura wymijająco o Dodzie: "Wykonała robotę według wskazówek reżysera"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2o7nfv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o7nfv