Trwa ładowanie...

Krew, ból i wiertło w stopie! Prezentujemy polski teaser horroru „Obóz letni” [ WIDEO]

Krew, ból i wiertło w stopie! Prezentujemy polski teaser horroru „Obóz letni” [ WIDEO]Źródło: youtube
d4357hx
d4357hx

To będę niezapomniane wakacje! Przynajmniej dla tych, którzy zdoła je… przeżyć. Wiertarki, kije do baseballa, gazrurki i ostre sierpy – wszystko to idzie w ruch w polskim teaserze horroru „Obóz letni”. Stojący za projektem producenci „Obecności” Jamesa Wana i cyklu „Rec”, który rozsławił na świecie hiszpańskie kino grozy, powracają do ulubionego tematu opętania i wyniszczających ludzkość epidemii.

Polski teaser-trailer horroru „Obóz letni”:

„Obóz letni” to historia zabójczego wirusa, którego atak zamienia wakacyjny obóz w prawdziwe piekło na ziemi. W obsadzie m.in. gwiazdy cenionego filmu grozy „Naznaczony”, telewizyjnej wersji hitu „Zombieland” oraz intrygującego, wciąż produkowanego „Project Lazarus”. „Obóz letni” to prawdziwa gratka dla miłośników horroru, która granice filmowej ekstremy przesuwa jeszcze dalej i odważniej niż w przeszłości czyniły to „Martwe zło” i kultowy „Hostel” Eli’ego Rotha.

Troje wychowawców kolonijnych z USA przylatuje do Hiszpanii na obóz językowy. Zamiast spodziewanego wypoczynku i łatwych pieniędzy, czeka ich desperacka walka o przetrwanie. Wszystko przez zabójczy wirus, który zamienia ludzi w krwiożercze monstra. Kiedy choroba infekuje kolejne ofiary, a dawni przyjaciele robią wszystko, by wzajemnie rozerwać się na strzępy, przeżyć zdołają tylko nieliczni. Ci, którzy wykażą się odpowiednią siłą, przebiegłością i okrucieństwem przewyższającym nawet to, które cechuje stworzone przez wirus potwory.

OBÓZ LETNI w kinach latem 2015

d4357hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4357hx