Trwa ładowanie...

"Król lew": Pierwsze reakcje po prapremierze filmu

"Król lew" jest jedną z najgorętszych premier tego lata. Sprawdź, jakie były pierwsze reakcje po premierze filmu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Król lew": Pierwsze reakcje po prapremierze filmuŹródło: East News
d16imt9
d16imt9

"Król lew": Pierwsze reakcje po premierze filmu

"Król lew" otrzymał pierwsze recenzje. Krytycy filmowi jednogłośnie stwierdzili, że film daje radę pod kątem wizualnym, a także chwycił wielu widzów za serca.

Reporter z serwisu Buzzfeed Adam B. Vary napisał: "#KrólLew jest punktem zwrotnym, jeśli chodzi o poziom graficzny filmów animowanych. Nigdy nie widziałem niczego podobnego, sądzę, że całkowicie zmieni to oblicze filmów".

Redaktorka IGN, Laura Prudom, stwierdziła: "Od strony wizualnej, produkcja jest oszałamiająca, czujesz się jak, tak jakbyś oglądał dokument przyrodniczy. #KrólLew to poruszający wstęp do ponadczasowej historii dla nowych pokoleń".

Oto pozostałe reakcje ludzi ze świata mediów:

d16imt9

"Miałem szczęście być na wielu premierach filmowych, ale nigdy nie usłyszałem tyle oklasów, co na dzisiejszym Królu Lwie. To tak jakbym był na koncercie rockowym. Film zarobi mnóstwo pieniędzy".

"‘Król lew’ dał radę. Od strony wizualnej to jest dzieło sztuki, które spowoduje, że będzie chciał śmiać się i płakać jednocześnie. Timon i Pumba skradli show".

"Król lew to wspaniała adaptacja kultowego animacji. Wprowadzono kilka małych zmian, które jeszcze bardziej podkreślają to co najlepsze było w pierwotnej wersji. Zdecydowanie film roku".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d16imt9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16imt9