Trwa ładowanie...

Lars Ulrich gotowy na pojedynek z Chadem Smithem i Willem Ferrellem

Share
Lars Ulrich gotowy na pojedynek z Chadem Smithem i Willem Ferrellem
d4hyyuq

Chad Smith i Will Ferrell wyzwali Larsa Ulricha na perkusyjny pojedynek. Ten zamierza podjąć wyzwanie.

Przypomnijmy, że z uwagi na pewne podobieństwo rysów twarzy i fryzur, Chad Smith z Red Hot Chili Peppers i gwiazdor kina, Will Ferrell, są często myleni. Po jednym z kolejnych nieporozumień, aktor zaczął podszywać się pod muzyka. Ten szybko zareagował i wyzwał go na perkusyjny pojedynek, który odbył się w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Zwycięzcą został Ferrell.

Panom na tyle spodobała się walka, iż zapragnęli kolejnego starcia. Aby zaostrzyć rywalizację, tym razem chcą zmierzyć się z Larsem Ulrichem z Metalliki.

d4hyyuq

- Rozmawialiśmy o kolejnym pojedynku - zdradził Ferrell w rozmowie ze "Spin". - Z trzecią osobą, która byłaby do nas podobna. I trzecim bębniarzem byłby Lars, który wścieka się, bo jest mylony i ze mną, i z Chadem. Mógłby się zemścić.

Pochodzący z Danii bębniarz nie kazał długo czekać i szybko zgodził się walkę.

- Jestem pewien, że po intensywnych ćwiczeniach, mógłbym zmierzyć się z Chadem i nawet założyć o pieniądze - przyznał Lars. - Ale Will? To zupełnie inna bajka. Jest najbardziej wyczesanym perkusistą we wszechświecie. To koleś na wyższym poziomie, a w zasadzie na jeszcze wyższym. Myślę, że jego poziom jest nie do osiągnięcia. Mimo to, jestem gotów na to wyzwanie. Dawajcie!

Ostatni album Ulricha i Metalliki to "Death Magnetic", który miał premierę we wrześniu 2008 roku.

Dyskografię Red Hot Chili Peppers zamyka longplay "I'm With You" z sierpnia 2011 roku.

Ferrell ostatnio zagrał w komedii "Legenda telewizji 2: Kontynuacja".

d4hyyuq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hyyuq
d4hyyuq