Trwa ładowanie...
d3m1g1o

''Last Days in the Desert'': Ewan McGregor na pustyni

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Last Days in the Desert'': Ewan McGregor na pustyni
d3m1g1o

Producenci przedstawili zwiastun filmu "Last Days in the Desert" z Ewanem McGregorem w (podwójnej) roli głównej - Jezusa i diabła.

To zadanie aktorskie musiało być dla Ewana McGregora ciekawym wyzwaniem. W "Last Days in the Desert" gwiazdor wciela się w postać Jezusa, który spędza samotnie 40 dni na pustyni. Diabeł (grany również przez McGregora) wystawia go na próbę.

d3m1g1o

Przypomnijmy, że film na podstawie własnego scenariusza wyreżyserował Rodrigo Garcia, który już wcześniej jednemu odtwórcy kazał grać rolę na swój sposób podwójną. Mowa o dramacie "Albert Nobbs", w którym Glenn Close wcieliła się w kobietę udającą mężczyznę - po to, żeby zachować pracę służącego.

Zdjęcia do "Last Days in the Desert" przygotował Emmanuel Lubezki, którego talent mogliśmy podziwiać m.in. w "Grawitacji". Poza McGregorem w obrazie grają Ciaran Hinds (znany z serii o Harrym Potterze), Ayelet Zurer ("Człowiek ze stali") i Tye Sheridan ("Uciekinier").

Światowa premiera dramatu odbyła się już rok temu na festiwalu Sundance. Później produkcję można było oglądać w Wielkiej Brytanii i na wielu festiwalach. Do amerykańskich kin film ma trafić w maju.

d3m1g1o

Podziel się opinią

Share

d3m1g1o

d3m1g1o