Trwa ładowanie...
anna guzik
05-02-2010 10:22

Liszowska uwiodła Guzik. Będą uprawiać seks!

Seks na teatralnych deskach to zawsze łakomy kąsek dla oczu widza.

Liszowska uwiodła Guzik. Będą uprawiać seks!Źródło: Pawel Hoffman / Fakt
dm874gx
dm874gx

A gdy w głównej roli pojawia się Joasia Liszowska (32 l.) temperatura jeszcze wzrasta. Jakby tego było mało, tym razem Joasia będzie się kochać z... Anną Guzik (34 l.).

Te gorące sceny będą możliwe dzięki wyobraźni Marcina Szczygielskiego (39 l.), autora sztuki „Wydmuszka”, która zostanie przeniesiona na deski warszawskiego teatru Kwadrat. To w jego głowie urodził się pomysł, by w Liszowską wstąpił demon seksu. Pikanterii dodaje fakt, że celem seksualnych zalotów aktorki będzie Anna Guzik...

– Tak, obie aktorki zagrają scenę, która co prawda nie będzie obsceniczna, ale na pewno wyzywająca – zapowiada autor sztuki w rozmowie z Faktem. – Tym bardziej, że dziewczyny bardzo sumiennie przykładają się do prób – dodaje Szczygielski.

dm874gx

Dwie gorące blondynki w namiętnych objęciach? Po takim widowisku polski teatr może już nigdy nie być taki sam. Tym bardziej, że Liszowska bardzo lubi podobne wyzwania. A Guzik też wydaje się stworzona dla teatru. Spora dawka emocji jest więc gwarantowana dla osób lubiących nietuzinkowe sceny erotyczne.

To jednak nie koniec pikantnych szczegółów. Autor sztuki każe dziewczynom kochać się nie w łóżku, ale w miejscu zazwyczaj nie kojarzącym się z miłosnymi igraszkami. – Scena seksu odbędzie się w bibliotece i gwarantuję, że będzie gorąco – mówi zadowolony Marcin Szczygielski. Pierwsze spektakle odbędą się już na początku marca.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Bobek nie zatańczy przez kontuzję!

dm874gx

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm874gx