Trwa ładowanie...
d139408
d139408

Living among us

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Living among us" to horror o wampirach Youtube.com - stopklatki

"Living among us" to horror o ekipie telewizyjnej, która wkracza do domu pełnego wampirów, aby sfilmować ich codzienne życie. Nie zdają sobie jednak sprawy, w jak wielkim niebezpieczeństwie się znaleźli. Za reżyserię odpowiada Brian A. Metcalf.

Living among us – opis fabuły

Horror "Living among us" przedstawia alternatywną historię, w której ludzie powoli zaczynają zdawać sobie sprawę, że wampiryzm nie jest fikcją literacką. Istoty żądne krwi wychodzą z cienia.

Aby zacieśnić relację między ludźmi a wampirami, studio postanawia wysłać ekipę telewizyjną do domu zamieszkanego przez pijące ludzką krew istoty. 3-osobowa załoga dokumentalistów ma spędzić z nimi tydzień. Na początku wszystko idzie zgodnie z planem, jednak im bliżej końca tygodnia, tym wampirom trudniej się opanować.

Film o wampirach "Living among us" to krwawa propozycja na wolny wieczór.

Living among us – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu "Living among us" rozpoczęły się w 2013 roku;
  • Początko premiera "Living among us" miała się odbyć w 2016 roku, jednak została przeniesiona na styczeń 2018 roku – siedem miesięcy po śmierci znanego aktora, który grał Andrew, Johna Hearda;
  • Aktor Andrew Keegan zdobył nagrodę dla najlepszego aktora na Famous Monsters Film Festival. Film został wyróżniony statuetką na South African Horrorfest oraz na WorldFest Houston.

Zobacz też: Najlepsze filmy o wampirach 2018

Living among us
Gatunek

Horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

02.02.2018

Czas trwania

87 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share
d139408
d139408
d139408
d139408