Trwa ładowanie...
d1ux9og

Living among us

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1ux9og
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Living among us" to horror o ekipie telewizyjnej, która wkracza do domu pełnego wampirów, aby sfilmować ich codzienne życie. Nie zdają sobie jednak sprawy, w jak wielkim niebezpieczeństwie się znaleźli. Za reżyserię odpowiada Brian A. Metcalf.

Living among us – opis fabuły

Horror "Living among us" przedstawia alternatywną historię, w której ludzie powoli zaczynają zdawać sobie sprawę, że wampiryzm nie jest fikcją literacką. Istoty żądne krwi wychodzą z cienia.

Aby zacieśnić relację między ludźmi a wampirami, studio postanawia wysłać ekipę telewizyjną do domu zamieszkanego przez pijące ludzką krew istoty. 3-osobowa załoga dokumentalistów ma spędzić z nimi tydzień. Na początku wszystko idzie zgodnie z planem, jednak im bliżej końca tygodnia, tym wampirom trudniej się opanować.

Film o wampirach "Living among us" to krwawa propozycja na wolny wieczór.

Living among us – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu "Living among us" rozpoczęły się w 2013 roku;
  • Początko premiera "Living among us" miała się odbyć w 2016 roku, jednak została przeniesiona na styczeń 2018 roku – siedem miesięcy po śmierci znanego aktora, który grał Andrew, Johna Hearda;
  • Aktor Andrew Keegan zdobył nagrodę dla najlepszego aktora na Famous Monsters Film Festival. Film został wyróżniony statuetką na South African Horrorfest oraz na WorldFest Houston.
Living among us
Gatunek

Horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

02.02.2018

Czas trwania

87 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ux9og
d1ux9og
d1ux9og