Trwa ładowanie...
d39g80f

LOL

Najnowsze informacje
1.5
(2 głosy)
Oceń:
1
d39g80f

„LOL” to amerykański komediodramat z 2012 roku w reżyserii i według scenariusza Lizy Azuelos. Jest to remake francuskiego filmu z 2008 o tej samej nazwie i reżyserii. Obowiązków producentów podjęli się Michael Shamberg i Stacey Sher. Muzykę do obrazu skomponował Rob Simonsen.

Film przedstawia historię pewnej 15-letnej Loli (Miley Cyrus) i jej matki. Młoda dziewczyna próbuje odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie. Podczas gdy Lola zostaje porzucona przez chłopaka o większym doświadczeniu seksualnym, jej rodzicielka próbuje rozpocząć nowe życie po rozwodzie. Lola zaczynać mieć problemy z narkotykami, a także zaczyna myśleć coraz więcej o seksie. Demi Moore zastąpiła na planie Sophie Marceau, która wystąpiła w oryginalnym dziele w roli matki, Anne. Z kolei w oryginale Lolę zagrała Christa Theret.

W filmie „LOL” w rolach głównych zagrali także: Jean-Luc Bilodeau jako Jeremy, Ashley Greene – Ashley, Thomas Jane, Marlo Thomas – Gran, Adam G. Sevani – Max, Ashley Hinshaw – Emily, Lina Esco – Janice, Douglas Booth – Kyle.

LOL
Tytuł oryginalny

LOL

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Czas trwania

97 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39g80f
d39g80f
d39g80f