Trwa ładowanie...
d13kg41

Małgorzata Socha odmówiła Patrykowi Vedze. Teraz komentuje

Patryk Vega zaproponował Małgorzacie Sosze rolę w filmie. Aktorka musiałaby... "sikać w majtki" i w związku z tym odmówiła. Po czasie Socha komentuje decyzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha odmówiła Patrykowi Vedze
Małgorzata Socha odmówiła Patrykowi Vedze (ONS.pl)
d13kg41

Patryk Vega angażuje do swoich filmów największe gwiazdy. Z reżyserem współpracowały już m.in. Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant czy Daria Widawska. Do jednej z ról Vega chciał zaangażować też Małgorzatę Sochę. - Kiedyś miałem dla niej rolę i ona miała problem z tym, że nie chciała grać w scenie, w której jej bohaterka sikała w majtki. W związku z tym dla mnie to było trochę dyskwalifikujące, bo aktorka powinna być gotowa na różne wyzwania - mówił reżyser w rozmowie z "Faktem".

ZOBACZ: Małgorzata Socha wpatruje się w telefon pod kliniką medycyny estetycznej

Do tej pory Małgorzata Socha nie komentowała słów reżysera. Teraz odniosła się do tego, co powiedział Patryk Vega w rozmowie z tabloidem.

d13kg41

- Wszystko można zagrać, ale wszystko musi mieć swój cel. Nie każda rola też jest dla nas. Fajnie, jak czujemy, że dana rola będzie nas rozwijała. Cieszę się, że mogę sobie pozwolić na to, że mogę wybierać propozycje, które mnie jako aktorkę będą rozwijały albo że spotka mnie jakaś przygoda. To jest teraz dla mnie najważniejsze.

Dla Małgorzaty Sochy rozwijające są dwa seriale, w których gra i kampanie reklamowe, które realizuje jedna po drugiej. Przyznała, że nie odrzuciła zbyt wielu ról filmowych, bo niezbyt często dostaje propozycje zagrania w filmach.

Przeczytaj: Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z mężem

- Nie odrzuciłam dużo ról. Bardzo intensywnie cały czas pracuję. Gram w dwóch serialach, robiąc jeszcze inne rzeczy. Czasu mam mało. Skupiam się na tych zobowiązaniach, które mam. Na razie nie mam przestrzeni na inne rzeczy. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza - powiedziała.

d13kg41

Czy widzielibyście Małgorzatę Sochę w jakimś filmie?

d13kg41

Podziel się opinią

Share

d13kg41

d13kg41