Trwa ładowanie...
d2t9lqd

Mamy pierwszy zwiastun filmu "Najlepszy". Prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat [WIDEO]

Miał nie żyć, ale został mistrzem świata. Reżyser "Bogów" Łukasz Palkowski ponownie sięga po życiorys niezwykłej osoby – człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Czy będzie to kinowy hit? Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Jakub Gierszał jako Jerzy Górski
Jakub Gierszał jako Jerzy Górski (Materiały prasowe)
d2t9lqd

Głównym bohaterem jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Na ekranie zobaczymy m.in.: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do "Wołynia" Wojciecha Smarzowskiego.

d2t9lqd

"Najlepszy" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego na 42. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

W KINACH 17 LISTOPADA 2017

Obejrzyj: WP z wizytą na planie "Najlepszego" w reżyserii Łukasza Palkowskiego

d2t9lqd

Podziel się opinią

Share
d2t9lqd
d2t9lqd