Trwa ładowanie...
zwiastun

Mamy pierwszy zwiastun filmu "Najlepszy". Prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat [WIDEO]

Miał nie żyć, ale został mistrzem świata. Reżyser "Bogów" Łukasz Palkowski ponownie sięga po życiorys niezwykłej osoby – człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Czy będzie to kinowy hit? Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

Share
Mamy pierwszy zwiastun filmu "Najlepszy". Prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d17webp

Głównym bohaterem jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Na ekranie zobaczymy m.in.: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do "Wołynia" Wojciecha Smarzowskiego.

d17webp

"Najlepszy" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego na 42. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

W KINACH 17 LISTOPADA 2017
Obejrzyj: WP z wizytą na planie "Najlepszego" w reżyserii Łukasza Palkowskiego
d17webp

Podziel się opinią

Share
d17webp
d17webp