Trwa ładowanie...
foto

''Merida waleczna'': Nowy plakat i fragment filmu [foto]

Share
''Merida waleczna'': Nowy plakat i fragment filmu [foto]
Źródło: Pixar Animation Studios
dow0rwu

W sieci pojawił się nowy plakat "<a href="http://film.wp.pl/merida-waleczna-6027630329766529c">Meridy walecznej</a>" - kolejnej animacji studia Pixar - który prezentuje widzom tytułową bohaterkę i wyłaniające się zza jej pleców niebezpieczeństwo. Opublikowano także pierwszy fragment filmu.

W anglojęzycznej wersji filmu głosu Meridzie użyczyła Kelly Macdonald (“Boardwalk Empire”, “Trainspotting) a Billy Connolly („Podróże Guliwera”) wystąpił jako Fergus. W animacji usłyszymy także m.in. znanych z serii o Harrym Potterze Robbiego Coltrane oraz Emmę Thompson, która wcieliła się w postać królowej.

Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, uświęcanym przez władców krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia znaczenia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

Poniżej prezentujemy fragment filmu oraz nowy plakat:

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28550/brave-apple-poster.jpeg )**

Amerykańska premiera filmu zaplanowana jest na 22 czerwca. W Polsce film pojawi się dopiero 12 października bieżącego roku.

dow0rwu

Podziel się opinią

Share
dow0rwu
dow0rwu