Trwa ładowanie...
michael douglas
03-03-2013 19:03

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w separacji?
dm2ej4v
dm2ej4v

Według doniesień plotkarskiej prasy *Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się ubiegłego lata.*

Po 12 latach małżeństwa celebryci ponoć nie poradzili sobie ze stresem jaki przyniosła choroba Michaela Douglasa, a następnie uwięzienie syna gwiazdora oraz depresja Catheriny Zety-Jones. 68-letni aktor wyprowadził się z domu, który dzielił z 43-letnią gwiazdą i ich dwójką dzieci.

- Michael przeniósł się na razie do wynajętego domu - zdradza znajomy pary. - Ale ich problemy mogą doprowadzić do całkowitej separacji, a w konsekwencji i do rozwodu.

- Catherine brała leki, aby poradzić sobie z problemami psychicznymi. Mimo iż lekarstwa jej pomogły, odegrały dużą rolę w ich związku - dodaje informator.

dm2ej4v

Douglas mieszka w wynajętym od bogatego znajomego domu z dziewięcioma sypialniami. Lokum położone jest niedaleko domu, który dzielił do niedawna z Zetą-Jones.

- Catherine jest zdeterminowana aby ocalić małżeństwo, ponieważ wciąż kocha Michaela - dodaje znajomy pary, podkreślając, iż aktorce zależy również na dobru ich dzieci.

Zeta-Jones ostatnio zagrała u boku Russella Crowe w thrillerze "Władza". Douglas ma natomiast za sobą rolę Liberace w dramacie biograficznym "Behind the Candelabra".

dm2ej4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm2ej4v