Trwa ładowanie...
d14nx3z

Miles Teller i Emma Watson w musicalu Damiena Chazelle'a

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miles Teller i Emma Watson w musicalu Damiena Chazelle'a
d14nx3z

Damien Chazelle, twórca obrazu "Whiplash", planuje realizację musicalu "La La Land" z Milesem Tellerem i Emmą Watson w rolach głównych.

Film będzie współczesną opowieścią o Los Angeles, mieście w którym wszystko jest możliwe. Fabuła skoncentruje się na gorącym uczuciu pomiędzy początkującą aktorką Mią (Emma Watson) i charyzmatycznym pianistą jazzowym Sebastianem (Miles Teller).

Ze względu na wcześniejsze zobowiązania aktorów, zdjęcia do "La La Land" rozpoczną się nie wcześniej niż w lutym 2015 roku.

d14nx3z

Miles Teller jest gwiazdą ostatniego dzieła Damiena Chazelle'a, "Whiplash", nagrodzonego podczas tegorocznego festiwalu Sundance Główną Nagrodą Jury oraz Nagrodą Publiczności. Tellera w ostatnich miesiącach można było podziwiać w komedii "Ten niezręczny moment" oraz w filmie akcji "Niezgodna". Obecnie aktor jest w trakcie kręcenia zdjęć do superprodukcji "Fantastyczna czwórka", która zagości na ekranach kin w czerwcu 2015 roku.

Emmę Watsonmożna było ostatnio podziwiać w dramacie "Noe: Wybrany przez Boga". Obecnie aktorka pracuje na planie obrazu "Regression" Alejandro Amenábara. Premierę filmu zapowiedziano na 28 sierpnia 2015 roku.

d14nx3z

Podziel się opinią

Share
d14nx3z
d14nx3z