Trwa ładowanie...
d1ujx07

"Misiek w Nowym Jorku": Te futrzaki rozbawią was do białości

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Misiek w Nowym Jorku": Te futrzaki rozbawią was do białości
d1ujx07

* Te futrzaki rozbawią was do białości. Nowy zwiastun i plakat animacji "Misiek w Nowym Jorku". Globalne rozśmieszenie w kinach od 5 lutego.*

Prezentujemy nowy plakat i drugi oficjalny zwiastun animacji „Misiek w Nowym Jorku”, w którym najbardziej imprezowe zwierzę świata wyrusza na miasto, by dowieść, że spoko z niego misiek. W obsadzie polskiej wersji językowej filmu znaleźli się m.in. stawiający pierwsze kroki w dubbingu Adam Woronowicz, tu w brawurowej kreacji chciwego pana Greene’a, któremu marzą się galerie handlowe na biegunie oraz Anna Cieślak („Mały Książę”, „Kraina lodu”), jako korpomama z licencją na wychowywanie genialnej córki. Ekipę uzupełniają Piotr Gąsowski („Królowa Śniegu 2”), użyczający głosu aktorowi w przebraniu białego misia, Aleksandra Kowalicka („Mały Książę”), Grzegorz Kwiecień („Kraina lodu”) oraz mistrz audiobooków Krzysztof Gosztyła („Czarownica”). Polską wersję językową przygotowało studio PRL („Mały Książę”, „Disco Robaczki”), autorem dialogów jest Bartek Fukiet („Mały Książę”, „Ups. Arka odpłynęła”, „Kumba”).

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca – pan Green – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku - siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

d1ujx07

Podziel się opinią

Share

d1ujx07

d1ujx07