Trwa ładowanie...

''Mroczne Cienie'': Kolejny spot telewizyjny w sieci [wideo]

Share
''Mroczne Cienie'': Kolejny spot telewizyjny w sieci [wideo]
Źródło: Warner Bros.
d4675v1

W sieci pojawił się kolejny, tym razem 60-sekundowy, spot telewizyjny zapowiadający premierę "<a href="http://film.wp.pl/mroczne-cienie-6027632378450561c">Mrocznych Cieni</a>" <a href="http://film.wp.pl/tim-burton-6032111980302977c">Tima Burtona</a>.

Jest rok 1752. Joshua i Naomi Collins, wraz z synkiem Barnabasem, opuszczają Liverpool w Anglii, aby rozpocząć nowe życie w Ameryce. Ucieczka za ocean to jednak za mało, aby uwolnić się od tajemniczej klątwy ciążącej na rodzinie. Mija dwadzieścia lat. Barnabas ma cały świat u swych stóp — a przynajmniej miasteczko Collinsport w stanie Maine. Ten bogaty i potężny pan dworu Collinwood jest niepoprawnym kobieciarzem… do momentu, gdy popełnia niewybaczalny błąd, łamiąc serce Angelique Bouchard. Angelique, wiedźma w każdym sensie tego słowa, skazuje Barnabasa na los gorszy od śmierci — zamienia go w wampira i grzebie żywcem.

Dwa wieki później Barnabas zostaje przypadkowo uwolniony z grobowca. Po wyjściu na zmieniony nie do poznania świat roku 1972 powraca na dwór Collinwood, gdzie okazuje się, że ta niegdyś świetna posiadłość popadła w ruinę. Nędzne pozostałości rodu Collinsów mają się niewiele lepiej; każdy z członków rodziny ukrywa przed światem własne mroczne tajemnice. Głowa rodziny, Elizabeth Collins Stoddard, zatrudniła Dr Julię Hoffman, psychiatrę, aby zamieszkała z rodziną i pomogła rozwiązać dręczące ją problemy.

W kinowej wersji popularnego serialu występują Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Eva Green, Helena Bonham Carter i Jackie Earle Haley.

Premiera filmu już 18 maja.

d4675v1

Podziel się opinią

Share
d4675v1
d4675v1