Trwa ładowanie...
d2fs0bx

Na co do kina w weekend - premiery filmowe 3.08

Na ekranach kin pojawi się długo wyczekiwany film od Marvel Studio – „Ant-Man i Osa”. Premierę w ten weekend ma również kontrowersyjny film „Nieposłuszne”, a najmłodsi widzowie mogą zobaczyć animację „Jak zostać czarodziejem”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na co do kina w weekend - premiery filmowe 03.08
Na co do kina w weekend - premiery filmowe 03.08 (iStock.com)
d2fs0bx

Superbohaterowie w „Ant-Man i Osa”

Marvel Studio po trzech latach powraca z kolejną odsłoną opowieści o człowieku mrówce. Po raz kolejny Scott Lang (Paul Rudd) spróbuje pogodzić życie superbohatera i głowy rodziny. Jako były król złodziei ponownie otrzyma kolejną pilną misję od doktora Hanka Pyma (Michael Douglas) i włoży pomniejszający kostium Ant-Mana. Tym razem będzie musiał nauczyć się walczyć o sprawiedliwość u boku Osy. W filmie zobaczymy również Evangeline Lilly w nowej – bojowej odsłonie. „Ant-Man i Osa” to film Marvela w najlepszym wydaniu - spodziewajcie się akcji, świetnych efektów specjalnych i sporo dobrego humoru.

Trailer „Ant-Man i Osa”

Erotyczne „Nieposłuszne”

„Nieposłuszne” to adaptacja głośnej powieści Naomi Alderman. To historia o zakazanej miłości fotografki Ronit (Rachel Weisz) i jej przyjaciółki z dzieciństwa Esti (Rachel McAdams). Na wieść o śmierci ojca Ronit wraca do Londynu i ortodoksyjnej żydowskiej społeczności, z której została wygnana jako nastolatka. Tam, wraz ze wspomnieniami odżywają dawne uczucia i namiętności. Niestety w zamkniętym środowisku wypełnionym rygorystycznymi regułami, pożądanie i seksualność to tematy tabu. Tym razem obie kobiety nie zamierzają podporządkować się żadnym regułom. Reżyserem „Nieposłusznych” jest nagrodzony Oscarem za film „Fantastyczna kobieta” Sebastián Lelio.

d2fs0bx

Zwiastun filmu „Nieposłuszne”

Sensacyjny thriller „Odnajdę cię”

Podczas policyjnej obławy doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i rujnuje całą akcję. Na skutek uchybień, zostaje natychmiast wysłana na przymusowy urlop. Jednak zamiast zająć się problemami w swojej rodzinie Justa postanawia na własną rękę dotrzeć do zbiegłego przestępcy (Dariusz Chojnacki). Rozpoczyna tym samym morderczą grę o życie swoich bliskich, gdzie stawką stanie się życie jej córki Leny (Zofia Stelmach). „Odnajdę cię” to polski thriller w reżyserii Beaty Dzianowicz. Na ekranie zobaczymy między innymi Michała Żurawskiego i Piotra Stramowskiego.

d2fs0bx

Zwiastun „Odnajdę cię”

Animacja „Jak zostać czarodziejem”

Terry to nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Jak każdy marzy o wielkich przygodach. Kiedy pewnego dnia odkrywa przejście do innego świata, jego życie całkowicie się odmienia. Spotykając na swojej drodze złośliwe trolle, smoki i czarnoksiężnika o wielkiej mocy – będzie musiał odnaleźć w sobie odwagę, aby uratować całą krainę przed czarem smutku.

d2fs0bx

Zapowiedź „Jak zostać czarodziejem”

d2fs0bx

Podziel się opinią

Share

d2fs0bx

d2fs0bx