Trwa ładowanie...
d2mxunv
"Najlepszy": Tomasz Kot w peruce opowiada o nowej roli [WIDEO]

"Najlepszy": Tomasz Kot w peruce opowiada o nowej roli [WIDEO]

- Absolutnie nie ma tu tej specyfiki przygotowań jak do "Bogów" czy "Skazanego na bluesa". Absolutnie nikim się nie inspirowałem – tłumaczył Tomasz Kot, grający drugoplanową postać w filmie "Najlepszy" opartym na prawdziwej historii niezwykłego sportowca, Jerzego Górskiego. - Peruka to czyjś szalony pomysł i cały czas próbuję się w niej odnaleźć. Taka praca – dodał aktor w rozmowie z naszą reporterką Sandrą Hajduk obecną na planie zdjęciowym filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2mxunv

"Najlepszy" to nowy film reżysera kinowego hitu "Bogowie" - Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna.

Głównym bohaterem filmu "Najlepszy" jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do "WołyniaWojciecha Smarzowskiego.

d2mxunv

Podziel się opinią

Share

d2mxunv

d2mxunv