Trwa ładowanie...

Natalie Portman chwali Joannę Kulig. "Taki talent!"

Natalie Portman zachwyciła się Joanną Kulig: - Od tej dziewczyny nie można oderwać wzroku!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Natalie Portman chwali Joannę Kulig. "Taki talent!"
Źródło: East News, fot: AFF
d2jwg87

Natalie Portman udzieliła wywiadu Arturowi Zaborskiemu dla magazynu "Pani", który zapytał ją o jej polskie korzenie i o to, czy sięga po polską muzykę:

- Mój dziadek pochodził z Rzeszowa. Staram się być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami muzycznymi i filmowymi w Polsce, sięgam też do dokonań polskich artystów z przeszłości. Niedawno przeżyłam kompletny zachwyt kawałkami użytymi w "Zimnej wojnie". Były niesamowite! Nuciłam je jeszcze długo po seansie. Teraz poluję na ścieżkę dźwiękową z filmu. Nie mogłam uwierzyć, że Joanna Kulig […] zaśpiewała te wszystkie skomplikowane utwory sama. Byłam pewna, że ktoś podkładał jej głos, a tu proszę, taki talent!

Zobacz także: Kulig skupia się na rodzinie? "Miejmy nadzieję, że nie zaprzepaści szansy na międzynarodową karierę"

Zapytana o to, skąd wie, że Kulig nie śpiewała z playbacku, odpowiedziała:

d2jwg87

- Poznałam Joannę osobiście. Miałyśmy szansę porozmawiać. Zdradziła mi, że jest nie tylko aktorką, ale też piosenkarką. Ma wspaniały głos.

Kulig ujęła Portman nie tylko głosem, lecz także osobowością:

- Jest chyba pierwszą osobą, która kompletnie mnie przegadała. Ma taką charyzmę! Od tej dziewczyny nie da się oderwać wzroku! Jest wulkanem energii - cały czas rusza głową, mruga rzęsami albo szczerzy się w uśmiechu! Nie mogłam oczu oderwać od jej twarzy. Nie potrafi chwili usiedzieć w spokoju. Uwielbiam takich żywiołowych ludzi. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na planie.

Wcześniej Portman chwaliła Kulig na Instagramie. Udostępniła plakat filmu "Zimna Wojna" z podpisem: "Ten film i ta aktorka oszałamiają".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jwg87

Podziel się opinią

Share
d2jwg87
d2jwg87