Trwa ładowanie...
d672q5c

Natalie Portman zaręczona?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalie Portman
Natalie Portman (megafon.pl)
d672q5c

Ta hollywoodzka piękność była widziana ostatnio w sklepie jubilerskim. Czy była tam sama? Możecie sprawdzić sami, oglądając poniższy film. Wtedy też przekonacie się, że wizyta u jubilera miała miejsce, ale na planie filmowym. Najnowszy film z udziałem Portman – „Zakochany Nowy Jork” – w kinach już 7 maja.

W mieście, które nigdy nie zasypia, znakomici reżyserzy i gwiazdy światowego kina szukają odpowiedzi na pytanie: czym jest miłość? Tylko tu zobaczysz dwanaście zabawnych i ekscytujących historii, w których ludzie tracą głowę z miłości. Niezależnie od wieku i ilości nieudanych związków na koncie, każdy w końcu znajdzie swoją połówkę jabłka.

Nowy Jork, miasto Woody’ego Allena, to najbardziej filmowa metropolia świata! Tu wszystko jest możliwe – seks w wielkim mieście i śniadanie u Tiffany’ego.

d672q5c

Jesteś gotowy na miłość?

„Zakochany Nowy Jork” – tu wszyscy mówią: kocham cię!

W kinach już od 7 maja Zobacz jak kochają Orlando Bloom, Christina Ricci, Shia LaBeouf, Natalie Portman, Andy Garcia, Hayden Christensen i Ethan Hawke.

Cudowny film, przejmujący, wciągający, świetnie zagrany!
Jeffrey Lyons, KNBC

d672q5c

„Zakochany Nowy Jork” to inspirująca pochwała miłości! Ekipie złożonej z najbardziej uzdolnionych i pełnych zapału współczesnych aktorów i filmowców udało się uchwycić smak miłości w najwspanialszym mieście pod słońcem.
Ben Lyons, E! Entertainment

Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów roku! Mistrzowska gra aktorska i reżyseria, a przy tym piękne miasto w tle.
Theresa Alexandria, Fuel TV

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d672q5c

Podziel się opinią

Share
d672q5c
d672q5c