Trwa ładowanie...
d2574gr

Netflix: pierwsza zapowiedź serialu "Zagubieni w kosmosie"

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. Serial na podstawie amerykańskiego filmu science fiction z lat 60. XX w
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Zagubieni w kosmosie"
Kadr z serialu "Zagubieni w kosmosie" (Materiały prasowe)
d2574gr

Netflix udostępnił dziś pierwszą zapowiedź międzygalaktycznego serialu przygodowego "Zagubieni w kosmosie", którego ziemska premiera odbędzie się 13 kwietnia.
Podczas gdy mieszkańcy naszej planety dopiero dziś mogą zobaczyć pierwsze materiały związane z nowym serialem "Zagubieni w kosmosie", produkcja miała już swoją premierę w... kosmosie właśnie! Netflix udostępnił pilotażowy odcinek NASA i już 12 dni temu (w swoim wolnym czasie) oglądali go astronauci przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej!

LOST IN SPACE Materiały prasowe
LOST IN SPACE (Materiały prasowe)

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi serialu opartego na amerykańskim klasyku science-fiction z lat 60-tych, w której możemy poznać rodzinę Robinsonów, przyjrzeć się historii ludzkości na Ziemi i przenieść się w przyszłość, w której podróże kosmiczne są codziennością.

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów, w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, których połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna Dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

LOST IN SPACE Materiały prasowe
LOST IN SPACE (Materiały prasowe)

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Zobacz także: najlepsze seriale netflix 2018

d2574gr

Podziel się opinią

Share
d2574gr
d2574gr