Trwa ładowanie...

Netflix: pierwsza zapowiedź serialu "Zagubieni w kosmosie"

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. Serial na podstawie amerykańskiego filmu science fiction z lat 60. XX w

Netflix: pierwsza zapowiedź serialu "Zagubieni w kosmosie"Źródło: Materiały prasowe
d13ghfb
d13ghfb

Netflix udostępnił dziś pierwszą zapowiedź międzygalaktycznego serialu przygodowego "Zagubieni w kosmosie", którego ziemska premiera odbędzie się 13 kwietnia.
Podczas gdy mieszkańcy naszej planety dopiero dziś mogą zobaczyć pierwsze materiały związane z nowym serialem "Zagubieni w kosmosie", produkcja miała już swoją premierę w... kosmosie właśnie! Netflix udostępnił pilotażowy odcinek NASA i już 12 dni temu (w swoim wolnym czasie) oglądali go astronauci przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej!

LOST IN SPACE Materiały prasowe
LOST IN SPACE Źródło: Materiały prasowe

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi serialu opartego na amerykańskim klasyku science-fiction z lat 60-tych, w której możemy poznać rodzinę Robinsonów, przyjrzeć się historii ludzkości na Ziemi i przenieść się w przyszłość, w której podróże kosmiczne są codziennością.

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów, w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, których połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna Dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

LOST IN SPACE Materiały prasowe
LOST IN SPACE Źródło: Materiały prasowe
d13ghfb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ghfb