Trwa ładowanie...

"Nie czas umierać": Nowy film z Jamesem Bondem! Pierwsza zapowiedź już w sieci

Do sieci trafił pierwszy teaser filmu "Nie czas umierać", 25. części przygód Jamesa Bonda. David Craig po raz ostatni wcieli się w Agenta 007.
Share
LONDON, ENGLAND - OCTOBER 23:  (EDITORS NOTE: This image has been altered digitally) Daniel Craig attends the Royal World Premiere of 'Skyfall' at the Royal Albert Hall on October 23, 2012 in London, England  (Photo by Gareth Cattermole/Getty Images)
LONDON, ENGLAND - OCTOBER 23: (EDITORS NOTE: This image has been altered digitally) Daniel Craig attends the Royal World Premiere of 'Skyfall' at the Royal Albert Hall on October 23, 2012 in London, England (Photo by Gareth Cattermole/Getty Images)Źródło: WP.PL
d145yu4

"Nie czas umierać" to już 25. część z serii przygód o Jamesie Bondzie. W najnowszej odsłonie zobaczymy Agenta 007 powracającego do służby po paru latach emerytury. Jego zadaniem będzie uratowanie porwanego naukowca, co ostatecznie przyczyni się do tego, że trafi na ślad tajemniczego złoczyńcy.

Oprócz Davida Craiga, w filmie wystąpi Rami Malek ("Bohemian Rhapsody", "Mr. Robot"), który wcieli się w głównego antagonistę. W obsadzie znaleźli się również: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright. Dołączyli do nich Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga, który zastąpił na tym stanowisku Danny’ego Boyle’a.

David Craig potwierdził doniesienia, że widzimy go w roli Jamesa Bonda po raz ostatni.

d145yu4

— Może trudno w to uwierzyć, ale uwielbiam to, że jestem Bondem. (...) To jedna z najbardziej intensywnych i spełniających mnie jako aktora rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, ale wymaga dużo wysiłku. A ja się starzeję - zdradził w jednym z ostatnich wywiadów.

Do sieci trafiła pierwsza zajawką zapowiadająca “Nie czas umierać”, z kolei oficjalny zwiastun ukaże się 4 grudnia 2019 r. Film trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020 r.

d145yu4

Podziel się opinią

Share
d145yu4
d145yu4