ycipk-179hvi
Nie tylko "Ojciec Mateusz". Artur Żmijewski o najbliższych planach filmowych

Nie tylko "Ojciec Mateusz". Artur Żmijewski o najbliższych planach filmowych

Wielu widzów kojarzy Artura Żmijewskiego głównie z serialu "Ojciec Mateusz", ale aktor coraz częściej angażuje się w filmy, które nie mają nic wspólnego z rolą w sutannie. Podczas Festiwalu Visa Kino Letnie aktor opowiedział, czego możemy spodziewać się po jego występach w filmach "Najlepszy" i "Atak paniki". Oba tytuły są jednymi z najlepiej zapowiadających się polskich filmów 2017 i 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-179hvi

W "Najlepszym" Łukasza Palkowskiego, twórcy przebojowych "Bogów" Artur Żmijewski wcieli się w rolę ojca Jerzego Górskiego, który ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman. Zanim osiągnął sukces, był narkomanem.

Nie mniej ciekawie zapowiada się "Atak paniki", debiut Pawła Maślony, wielowątkowej historii, w której poza Żmijewskim, zagra m.in. Dorota Segda, Grzegorz Damięcki, Magdalena Popławska.

ycipk-179hvi

Przez całe wakacje Visa Kino Letnie zaprasza widzów w najpopularniejszych kurortach Polski – w Sopocie i Zakopanem – na codzienne, bezpłatne projekcje filmowe. Dodatkowo w środy i czwartki seanse kina letniego odbywać się będą w Giżycku. Festiwal corocznie przyciąga tłumy widzów spragnionych filmowych emocji. W tym roku, po raz dziesiąty, dotrze tam, gdzie wypoczywają miliony Polaków – nad morze, w góry i na Mazury. Repertuar festiwalu na stronie www.Kino.Visa.pl. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. W Sopocie obowiązuje jedynie bilet na molo.

Premiera "Najlepszego" jest zaplanowana na 17 listopada 2017 r., "Atak paniki" - 19 styczeń 2018 r.

ycipk-179hvi
Materiały prasowe
Podziel się
generza grzechu, Artur Żmijewski Materiał prasowy
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-179hvi

ycipk-179hvi
ycipk-179hvi