Trwa ładowanie...
d1xsmna

''Nimfomanka'': Polski zwiastun głośnej ''Nimfomanki''! Tylko dla widzów dorosłych! [wideo]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Nimfomanka'': Polski zwiastun głośnej ''Nimfomanki''! Tylko dla widzów dorosłych! [wideo]
(Gutek Film)
d1xsmna

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna najnowszego filmu *Larsa von Triera, już głośnej i kontrowersyjnej „Nimfomanki”.*

* Zwiastun ze względu na wyjątkowo śmiałe sceny erotyczne, przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych.*

Poznajemy w nim główną bohaterkę filmu, Joe, tytułową nimfomankę, a także galerię postaci, które spotka ona na swojej drodze. Sugestywne obrazy zmontowane są w rytm utworu "Führe mich" niesłychanie popularnego zespołu Rammstein, po którego twórczość sięgał już wcześniej David Lynch w "Zagubionej autostradzie". Fani grupy już spekulują, czy w filmie von Triera obok znanych utworów Rammstein znajdzie się również muzyka napisana specjalnie do „Nimfomanki”.

d1xsmna

Twórca „Antychrysta” i „Melancholii” tym razem stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne - film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie. Jedno jest pewne: nigdy czegoś takiego w kinie nie było i być może nigdy więcej nie będzie.

W dzisiejszym świecie, opętanym przez seks, „Nimfomanka” jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. Film z udziałem plejady gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg („Melancholia”), Shia LaBeouf („Transformers”, „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”),Uma Thurman („Kill Bill”), Jamie Bell („Billy Elliott”, „Tintin”), czy Willem Dafoe („Antychryst”), zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

I część filmu wejdzie na ekrany polskich kin 10 stycznia, II część 31 stycznia.

d1xsmna

Podziel się opinią

Share

d1xsmna

d1xsmna