Trwa ładowanie...
d4h95xm

Nowa produkcja Woody'ego Allena wkrótce w kinach. Zobacz zwiastun filmu

Premiera nowego filmu Woody'ego Allena będzie miała premierę w dniu urodzin reżysera. W obrazie "Wonder Wheel" wystąpili Kate Winslet i Justin Timberlake.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Wonder Wheel"
Kadr z filmu "Wonder Wheel" (Materiały prasowe)
d4h95xm

"Woner Wheel" opowiada historię czterech bohaterów, których życie przeplatało się wśród zgiełku parku rozrywki Coney Island w latach 50-tych. Ginny (Kate Winslet) to melancholijna, eteryczna była aktorka, pracująca teraz jako kelnerka; Humpty (James Belushi), mąż Ginny i operator karuzeli; Mickey (Justin Timberlake), przystojny młody ratownik, która marzy o zostaniu dramatopisarzem; i Carolina (Juno Temple), córka Humpty'ego, która obecnie ukrywa się przed gangsterami w mieszkaniu ojca.

Zobacz ziwastun filmu "Wonder Wheel":

*Premiera filmu została zaplanwana na 1 grudnia, dokładnie w 82. urodziny Woody'ego Allena. *

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Allen co roku serwuje kolejne produkcje filmowe. Po "Śmietance towarzyskiej" i serialu "Crisis in Six Scenes", "Wonder Wheel" to trzecia produkcja reżysera przygotowywana dla Amazon Studios.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Kate Winslet po raz pierwszy wysatąpi w obrazie Allena. Aktorka została zaproszona do współpracy w produkcji "Wszystko gra" z 2005 r., lecz z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z roli.

d4h95xm

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d4h95xm

Podziel się opinią

Share
d4h95xm
d4h95xm