Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
botoks
17-09-2017 13:15

Objazdowe Kino Visa ponownie wyrusza w filmową podróż po Polsce

15 września projekcjami w Lidzbarku rozpoczęła się powakacyjna trasa największego kina objazdowego w Polsce. Kino Visa odwiedzi miejscowości w których nie ma kin, przywożąc moc filmowych emocji, za sprawą takich hitów jak: "Lego Ninjago: Film", "Dunkierka" czy "Botoks".

Objazdowe Kino Visa ponownie wyrusza w filmową podróż po PolsceŹródło: Materiały prasowe
d2xuh3p
d2xuh3p

W wielu polskich miastach nie ma kina, a pomimo tego można tam oglądać premiery filmowe na dużym ekranie. W jaki sposób? Dzięki największemu w Polsce objazdowemu kinu – Kino Visa przywozi codziennie do innego miasta najlepszy repertuar pełen nowości, premier i superprodukcji.

Na filmowej trasie we wrześniu znalazły się między innymi: Lidzbark, Szczytno, Działdowo, Kłodawa, Brodnica, Mikołajki i wiele innych miejscowości. W pierwszej powakacyjnej trasie na miłośników kina czeka 6 premierowych tytułów oraz ponad 100 seansów filmowych. To nie wszystko – objazdowe Kino Visa oferuje nie tylko najnowsze filmy, ale również wyjątkowe promocje. Na mieszkańców wszystkich odwiedzanych miast i miasteczek oraz ich okolic czekają atrakcyjne ceny biletów. Widzowie, którzy zapłacą kartą Visa, otrzymają specjalną 50% zniżkę na bilety i zestawy w barku kinowym. Dodatkowo, użytkownicy kart Visa mają pierwszeństwo wejścia na seans oraz mogą zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach, usytuowanych na środku sali kinowej. Ta wyjątkowa promocja obowiązuje codziennie w tygodniu na popołudniowych i wieczornych seansach, a także podczas weekendów.

Głównym filmem wrześniowej trasy Kina Visa jest animowany "Lego Ninjago: Film". Tym razem w bajeczny świat klocków Lego zapraszają bohaterowie niezwykle popularnej serii Ninjago. To zaskakująca przygoda pełna świetnych gagów zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych widzów, słowem: najlepszy sposób na wyjście do kina całą rodziną. Film dostępny będzie również w wersji 3D.

Objazdowe Kino Visa Materiały prasowe
Objazdowe Kino Visa Źródło: Materiały prasowe

We wrześniu widzowie Kina Visa obejrzą także premierę kinową młodzieżowego filmu "Tarapaty", który w urokliwy sposób przypomni wszystkim nastolatkom minione wakacje. Na fanów polskich komedii czeka film "Na układy nie ma rady", a wielbicieli hollywoodzkiego kina i mocnych wrażeń ucieszą wieczorne pokazy "Dunkierki", która jest jednym z najgłośniejszych filmów tego roku. 29 września do repertuaru dołączy bezkompromisowy obraz polskiej służby zdrowia, czyli "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi. Na ten film czeka cała Polska. W obsadzie znaleźli się ulubieńcy publiczności: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior i Grażyna Szapołowska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące repertuaru i promocji, aktualna lista odwiedzanych miejscowości i przedsprzedaż biletów on-line znajdują się na stronie: www.Kino.Visa.pl.

d2xuh3p

Kino Visa wyruszyło w podróż po Polsce po wakacyjnej przerwie i do końca roku planowane są aż cztery trasy filmowe. W sumie w 2017 roku objazdowe kino odwiedzi ponad 100 miejscowości we wszystkich województwach.

Objazdowe Kino Visa to od 2017 r. wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Visa, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną, oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku. Tylko w tym roku Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości w Polsce. Na widzów, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Więcej informacji o promocji, aktualna lista miejscowości i przedsprzedaż biletów on-line na www.Kino.Visa.pl

Na filmowe emocje zaprasza Visa.

Kino objazdowe Visa Materiały prasowe
Kino objazdowe Visa Źródło: Materiały prasowe

Organizator: Outdoor Cinema
Partnerzy strategiczni: TVN i TVN Fabuła.
Patroni medialni: Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO.
Partner barku kinowego: Coca-Cola.

Idealny film dla całej rodziny? "Tarapaty"!

d2xuh3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xuh3p