Trwa ładowanie...

''Odrobina nieba'': Zakonnica w przebraniu awansowana na... Boga

Share
''Odrobina nieba'': Zakonnica w przebraniu awansowana na... Boga
Źródło: Kino Świat
d3uhszc

Bóg ma dready, uśmiech *Whoopi Goldberg i bardzo lubi smak szampana. Tak przynajmniej twierdzą twórcy komedii „Odrobina nieba”, która 10 lutego zagościła na ekranach naszych kin.*

Główna bohaterka „Odrobiny nieba”, grana przez nominowaną do Oscara Kate Hudson, ma dziwny sen, w którym spotyka… Boga. W Stwórcę gotowego spełnić jej trzy życzenia wcieliła się jedna z najsłynniejszych komediowych aktorek Hollywood – nieoceniona Whoopi Goldberg.

Nietypowa kreacja, przywodząca na myśl występ Margana Freemana z „Bruce’a Wszechmogącego”, wydaje się idealnie pasować do Whoopi, która w swoim aktorskim résumé ma role zakonnicy i pomagającego zbłąkanym duszom medium, a prywatnie słynie z szerokiej działalności charytatywnej na rzecz sierot, bezdomnych, obrony praw człowieka i powszechnego dostępu do edukacji.

d3uhszc

„Odrobina nieba” – porównywana do „Love Story” historia miłosna to kolejny przebój w karierze Goldberg, mającej na koncie ponad 150 występów w produkcjach kinowych i telewizyjnych. Uwielbiana przez widzów na całym śmiecie Whoopi od 2002 roku należy do elitarnego kręgu zdobywców wszystkich najważniejszych nagród branży rozrywkowej. Jest laureatką Grammy, Oscara, Złotego Globu, Emmy oraz Tony!

Poza nią i Kate Hudson obsadę „Odrobiny nieba” uzupełnia wyróżniona nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej *Kathy Bates oraz główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów – Gael Garcia Bernal.*

d3uhszc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uhszc
d3uhszc