Trwa ładowanie...
Rojst
Kamila Gulbicka

Ogrodnik i Seweryn w mrocznym serialu o tajemniczych morderstwach. Zobacz zwiastun serialu "Rojst"

Popularność dobrych kryminałów wciąż rośnie. Platforma "Showmax" postanowiła zainwestować w polskie produkcje i tak oto w sierpniu będziemy mogli oglądać nowy serial z doborową obsadą w rolach głównych.

Share
Ogrodnik i Seweryn w mrocznym serialu o tajemniczych morderstwach. Zobacz zwiastun serialu "Rojst"Źródło: Materiały prasowe
d2p4djc

"Rojst" to zbiorowisko roślinnych terenów podmokłych; miejsce podmokłe, niskie i bagniste, porośnięte mchami, krzewinkami i karłowatymi drzewami. Ale "Rojst" to również nowa polska produkcja platformy "Showmax", której premiera odbędzie się 19 sierpnia 2018 r.

Historia toczy się w późnych latach 80., krótko po stanie wojennym. A jej oś wyznaczą tajemnicze zabójstwa: działacza partyjnego i prostytutki, oraz dwójki nastolatków. Tymi pozornie niezwiązanymi ze sobą sprawami zajmie się dwóch kolegów po fachu, dziennikarze: Witold Wanycz i Piotr Zarzycki.

W rolach głównych pojawią się gwiazdy wielkiego ekranu m.in: Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Dawid Ogrodnik i Magdalena Walach.

d2p4djc

Czyżby tytuł wskazywał na miejsce filmowego zabójstwa a może "Rojst" to metaforyczne bagno dziwnych powiązań i niejasnych sytuacji? Dowiemy się już wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2p4djc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p4djc
d2p4djc