Trwa ładowanie...
d40ckk3

„Once Upon A Time in Hollywood” – Leonardo DiCaprio w nowym filmie Tarantino.

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robie i Al Pacino zagrają w nowym filmie Quentina Tarantino - „Once Upon A Time in Hollywood”. Znamy datę premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Once Upon A Time in Hollywood” – Leonardo DiCaprio w nowym filmie Tarantino.
„Once Upon A Time in Hollywood” – Leonardo DiCaprio w nowym filmie Tarantino. (ONS.pl)
d40ckk3

„Once Upon A Time in Hollywood” – zarys fabuły

Leonardo DiCaprio, Akcja nowego filmu Quentina Tarantino – „Once Upon a Time in Hollywood” jest osadzona w Los Angeles w 1969 roku – czasach, w których Stany Zjednoczone zdominowała hipisowska rewolucja. Fabuła filmu skupia się wokół dwójki mężczyzn walczących o przetrwanie w Hollywood. Głównymi bohaterowi są aktor Rick Dalton znany jako dawna gwiazda westernów oraz Cliff Booth – jego dubler. Podczas kwietniowego konwentu CinemaCon Tarantino oznajmił, że zamierza przenieść w czasie nie tylko widzów, ale również całe miasto, w którym będzie kręcone „Once Upon a Time in Hollywood”. Zależy mu, aby z należytą dbałością przekształcić wszystkie ulice i budynki w Los Angeles w Hollywood z 1969 roku. Od filmu reżysera "Pulp Fiction" możemy więc również oczekiwać wielkiego, estetycznego widowiska.

Motyw zabójstwa żony Romana Polańskiego

d40ckk3

Poza ukazaniem istotnych zmian w rozwoju Hollywood, kolejnym poruszonym przez Tarantino wątkiem będzie zabójstwo żony Romana Polańskiego - Sharon Tate oraz czwórki jej przyjaciół przez sektę Charlesa Mansona. Wiadomo, że w rzeczywistości do zbrodni doszło w willi Tate, kiedy dziewczyna była w ósmym miesiącu ciąży. Zdarzenie będące tłem dla nowego filmu Tarantino jest historią, która wstrząsnęła Los Angeles w 1969 pogrążając całe Hollywood w strachu.

Obsada „Once Upon A Time in Hollywood”

W rolę Sharon Tate wcieli się Margot Robbie, a agenta Daltona zagra sam Al Pachino. W filmie wystąpią również między innymi Brad Pitt, Luke Perry, Tim Roth, Steve McQueen, Damian Lewis i Dakota Fanning. Trzeba przyznać, że obsada jest zachęcająca.

*Data premiery filmu Tarantino *

Początkowo premiera „Unce Upon a Time in Hollywood” była przewidziana na 9 sierpnia 2019 roku czyli dzień, w którym przypada 50 rocznica zabójstwa żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół przez sektę Mansona. Ostatecznie przesunięto jednak datę premiery o 2 tygodnie wcześniej. Nowy film Tarantino pojawi się w kinach 26 lipca 2019 roku. Data premiery w Polsce jest jeszcze nieznana.

d40ckk3

Podziel się opinią

Share

d40ckk3

d40ckk3