Trwa ładowanie...

OneRepublic gra dla Meryl Streep i Jeffa Bridgesa

OneRepublic gra dla Meryl Streep i Jeffa Bridgesa
d37qzfi
d37qzfi

Zespół OneRepublic opublikował fragment utworu, który napisał na potrzeby thrillera science fiction "The Giver" z Meryl Streep, Jeffem Bridgesem i Brentonem Thwaitesem w rolach głównych.

Film jest ekranizacją bestsellera autorstwa Lois Lowry, powieści znanej w Polsce pod tytułem "Dawca". Scenariusz napisał Vadim Perelman ("Życie przed oczami"), a za kamerą stanął Philip Noyce.

Bridges wciela się w starca, Dawcę, który jako jedyny - w społeczeństwie pozbawionym bólu, przemocy i cierpienia, ale również uczuć, barw i muzyki - pamięta przeszłość. Wszyscy przestrzegają ścisłego regulaminu. Każdy wypełnia przypisaną mu rolę. Nastoletni Jonas (Brenton Thwaites) ma zostać następcą Dawcy. To, czego się dowie, całkowicie odmieni jego życie.

Na soundtrack trafi nowa piosenka grupy OneRepublic, "Ordinary Human". Fragment piosenki wraz z niepublkowanymi wcześniej ujęciami z filmu można znaleźć poniżej:

W obsadzie obrazu znaleźli się również Katie Holmes, Alexander Skarsgard, Taylor Swift, Cameron Monaghan i Odeya Rush.

Polska premiera wyznaczona została na 29 sierpnia.

2 listopada OneRepublic wystąpi na warszawskim Torwarze. Dorobek poprockowego zespołu zamyka album "Native" z marca 2013 roku.

d37qzfi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37qzfi