Trwa ładowanie...

Orina Krajewska w kontrowersyjnym występie dla słynnej grupy LemON

Ma bardzo oryginalne imię, urodę i coraz bogatszą filmografię. Wciąż jednak najbardziej kojarzona jest przez fanów serialu "Nad rozlewiskiem", gdzie grała wraz ze swoją nieżyjącą już mamą – Małgorzatą Braunek. Teraz jest szansa, że grono fanów Oriny Krajewskiej powiększy się. 30-letnia artystka stworzyła bowiem odważną kreację w teledysku zespołu LemOn.

Share
Orina Krajewska w kontrowersyjnym występie dla słynnej grupy LemONŹródło: ONS.pl
d3e30dw

Zespół LemON zaprezentował teledysk do singla "Papier", w którym wystąpili Orina Krajewska i Piotr Nowak. Klip stał się całkiem popularny. W miniony weekend na YouTube odtworzono go ponad 165 tys. razy. Autorami dość kontrowersyjnego wideo są Zosia Zija i Jacek Pióro. Ich interpretacja utworu popularnej formacji dzieje się w miejscu przypominających night club, zaś Orina Krajewska występuje w roli tancerki erotycznej. Teledysk prezentujemy poniżej:

"Papier" to kolejny singiel z nowej płyty grupy LemON pt. "Tu". - Na płycie zespół łączy odległe muzyczne światy. Liryczne ballady kontrastują z punkową złością i rockowym kolorem przesterowanych gitar, a współczesne brzmienia z wyraźnymi nawiązaniami do herosów lat siedemdziesiątych - podsumowuje Sebastian Roszkowski z Radia Szczecin.

d3e30dw

Orina Krajewska to polska aktorka, córka Małgorzaty Braunek i Andrzeja Krajewskiego, siostra Xawerego Żuławskiego. Znana jest z produkcji "Płynące wieżowce" czy "Bodo". Oryginalne imię wybrał dla niej jeden z mistrzów zen, który niegdyś odwiedził Polskę. Przez kilka miesięcy niezdecydowani rodzice nazywali ją po prostu "Dziewczynką"

- Chcieliśmy, żeby imię było dla niej drogowskazem na życie. Nie pasowały do naszej córki Julie, Marysie czy Kasie... - śmiała się Małgorzata Braunek.
Krajewska chętnie poszła w ślady swojej mamy. W 2009 roku ukończyła London International School of Performing Arts w Londynie i od tamtej pory czekała na swoją szansę. Dla Małgorzaty Braunek wybór córki nie był zaskoczeniem; w końcu jej syn, Xawery Żuławski, od lat zajmuje się reżyserią, wydaje się więc, że zainteresowanie filmem jest u nich rodzinne.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Młodziutkiej aktorce bardzo zależy na tym, by nie kojarzono jej z mamą - nie chciała zaistnieć tylko jako córka sławnej Małgorzaty Braunek. - Ja przede wszystkim nie chcę przylgnąć do mamy. Nigdy mi się nie zdarzyło, żebym powiedziała: "Cześć, jestem Orina i jestem córką Małgorzaty Braunek". Na szczęście noszę inne nazwisko. Nie mam problemu, że jestem jej córką, ale nie chcę, żeby ludzie patrzyli na mnie przez jej pryzmat albo Xawerego. Pojechałam do Londynu, żeby dowiedzieć się, kim jestem "ja", Orina Krajewska – zwierzała się w Gali.

d3e30dw

LemON to zespół, który okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Członkowie bandu są autorami takich przebojów jak "Napraw", "Będę z Tobą", "Nice", "Wkręceni", "AKE", "Jutro" oraz "Scarlett". Grupa zdobyła platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanów (w tym ponad 360 tys. fanów na Facebooku). Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube, dlatego można przypuszczać, że występ pięknej Oriny Krajewskiej w najnoszym z nich z pewnością w karierze jej nie zaszkodzi. Czy może liczyć na coś więcej? Czas pokaże.

Małgorzata Braunek o polskim społeczeństwie:

d3e30dw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e30dw
d3e30dw