Trwa ładowanie...

Oscary 2012: Relacja na żywo w Wirtualnej Polsce!

Share
Oscary 2012: Relacja na żywo w Wirtualnej Polsce!Źródło: oscars.org
dpo6a9j

Ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej już niebawem. W nocy z 26 na 27 lutego redaktorzy Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski specjalnie dla was będą <a href="http://film.wp.pl/?ticaid=1dfa6">NA ŻYWO informować</a> o przebiegu gali i jej triumfatorach.

Czytelnicy film.wp.pl mogą spodziewać się sporej dawki najbardziej aktualnych informacji, w miarę możliwości okraszonej znośną dozą redakcyjnego humoru. Na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych i komentarze „na żywo” pozwolą cieszyć się ceremonią widzom, którzy nie będą mogli oglądać jej przed telewizorami.

Do godziny 20:00 w niedzielę 26 lutego możecie spróbować swoich sił w przewidywaniu tegorocznych laureatów najbardziej prestiżowej nagrody filmowej świata. Na stronie oscary.wp.pl przygotowaliśmy dla Was pełną listę nominowanych, na której możecie wybrać swoich faworytów w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza Aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Scenariusz Adaptowany oraz Najlepszy Film Animowany.

Na naszej stronie oscarowej już teraz znajdziecie na bieżąco aktualizowane informacje związane z galą wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, a po samej ceremonii najciekawsze galerie zdjęciowe – laureatów oraz przeróżnych osobliwości, zabawnych incydentów i innych zdjęć, które wywołają na Waszych twarzach szeroki uśmiech.

Zapraszamy!

dpo6a9j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpo6a9j
dpo6a9j