Trwa ładowanie...

''Ostatnie piętro'': wizyta na planie filmu [wideo]

''Ostatnie piętro'': wizyta na planie filmu [wideo]Źródło: AFP
d3heeiq
d3heeiq

Tadeusz Król kręci drugi w swojej karierze fabularny film. Obraz nosi tytuł "Ostatnie piętro" i opowiada o losach, zdawałoby się, przeciętnej polskiej rodziny.

Głównym bohaterem filmu jest Derczyński (Janusz Chabior) - kapitan Wojska Polskiego, który wspólnie z żoną (Joanna Orleańska) wychowuje dwóch synów i córkę. Derczyński ze swoimi patriotycznymi poglądami, zamiłowaniem do polskiej kuchni i dbałości o zdrowie fizyczne wzbudza od początku dużą sympatię.

Niestety dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje, domysły i faktyczne stany zagrożenia doprowadzają go na skraj wyczerpania psychicznego. Mężczyzna próbuje sobie poradzić z wyimaginowanym zagrożeniem i z tym prawdziwym, niestety nie do końca potrafi je rozróżnić. Zagrożony będzie nie tylko on sam, ale również jego rodzina.

Kamera WP towarzyszyła aktorom i twórcom na planie filmu:

"Inspiracją do konstrukcji scenariusza była książka "Obłęd" Jerzego Krzysztonia, w którym bohater zauważał różne dziwne rzeczy, ale dopiero zbieg okoliczności sprawił, że zaczął myśleć o nich jak o spisku. Film nie jest jednak przełożeniem jeden do jednego. Fikcja scenarzysty miesza się z fabułą książki i przypomina pewne rzeczywiste zdarzenia" - opowiada Joanna Orleańska.

d3heeiq

Na ekranie zobaczymy również Przemysława Bluszcza, Aleksandrę Popławską, Marka Kalię oraz Wojciecha Zielińskiego.

Obraz ma trafić do kin z końcem przyszłego roku.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d3heeiq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3heeiq