Trwa ładowanie...
d3c61oa
Aktualności

''Pani z przedszkola" - Ponętna przedszkolanka na plakacie komedii Marcina Krzyształowicza

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Pani z przedszkola" - Ponętna przedszkolanka na plakacie komedii Marcina Krzyształowicza
(mat. dystrybutora)
d3c61oa

Prezentujemy oficjalny plakat „Pani z przedszkola”. Najnowsze dzieło Marcina Krzyształowicza, twórcy obsypanej nagrodami „Obławy”, przynosi masę dobrej zabawy i najbardziej zakręconą rodzinę w historii polskiej komedii! A współtworzą ją laureaci Polskiej Nagrody Filmowej – Agata Kulesza i Adam Woronowicz oraz legenda polskiego kina – Krystyna Janda, wspierani przez Mariana Dziędziela, Łukasza Simlata, Maję Bohosiewicz i nagrodzoną Złotymi Lwami Karolinę Gruszkę w roli seksownej i tajemniczej pani z przedszkola. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia o relacjach męsko-damskich trafi na ekrany kin 25 grudnia.

Pani z przedszkola” to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina. To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor (Adam Woronowicz) i jego romantyczna małżonka (Agata Kulesza) zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

W pełnej humoru i zapadających w pamięć dialogów „Pani z przedszkola”, stanowiącej żywy dowód na talent i wszechstronność warsztatową Krzyształowicza, występują m.in. dwukrotna zdobywczyni Polskiej Nagrody Filmowej – Agata Kulesza, laureaci tej nagrody – Adam Woronowicz i Marian Dziędziel, nagrodzona Złotymi Lwami – Karolina Gruszka, a także Łukasz Simlat, Maja Bohosiewicz i legenda polskiego kina – Krystyna Janda, która pokazuje tu zupełnie nowe, komediowe wcielenie.

d3c61oa

Zwiastun:

Autorem zdjęć jest laureat festiwalu Sundance za zdjęcia do filmu „Nieulotne” i FPFF w Gdyni za „33 sceny z życia” – Michał Englert, za montaż odpowiada zaś zaufany współpracownik Krzyształowicza – Wojciech Mrówczyński, laureat FPFF w Gdyni.

Wejściu do kin „Pani z przedszkola” towarzyszy premiera ścieżki dźwiękowej do filmu, autorstwa Michała Woźniaka.

d3c61oa

Podziel się opinią

Share

d3c61oa

d3c61oa